Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip gelbėtis nuo erekcijos problemų?

Erekcijos sutrikimai – tai dažnai vyrų gyvenime pasitaikantis negalavimas. Tai nutinka todėl, kad lytinio susijaudinimo metu į organą nepriteka pakankamas kiekis kraujo. Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis vyrų yra linkę į šią problemą numoti ranka, kad tik nereikėtų apie ją papasakoti gydytojui. Kaip rodo faktai, šis sutrikimas gali ištikti vyrus nuo 20 iki 50 metų.

Dėl kokių priežasčių sutrinka erekcija?

Pagrindinės erekcijos sutrikimų priežastys gali būti šios: per anksti pradėtas lytinis gyvenimas, dažnas lytinių partnerių keitimas, užklupusios venerinės ir kitos užkrečiamosios ligos, negydomi prostatos ir kitų lytinių organų uždegimai. Taip pat erekcijai nieko gero neduoda žalingų įpročių turėjimas, nuolatinė nervinė įtampa ir nesibaigiantis nuovargis, nepilnavertė mityba ir viršsvorio turėjimas.

Ką nedrąsiems vyrams siūlo urologai?

Erekcijos sutrikimai vyrams kelia emocinę įtampą, kuri laikui bėgant perauga į savivertės praradimą, lytinių santykių vengimą. Viso to galėtų nebūti, nes, pasak medikų, šis negalavimas nėra neįveikiamas. Todėl jie erekcijos sutrikimus patiriantiems vyrams siūlo nusiteikti drąsiai ir smulkiai papasakoti apie kamuojančius nemalonumus. O gydytojas paskui skirs atitinkamą gydymą, kuris neleis erekcijos sutrikimams plėtotis ir šios rūšies negalavimų istorijoje bus padėtas taškas.

Kaip yra nustatomos erekcijos sutrikimą sukėlusios priežastys?

Gydytojas, norėdamas tiksliai nustatyti erekcijos sutrikimo priežastis, pirmiausiai paciento paprašo smulkiai papasakoti apie jaučiamus negalavimo požymius. Urologas, siekdamas gauti kuo daugiau informacijos, pacientui užduoda atitinkamus klausimus.

Konsultacijos laiku taip pat yra atliekami tokie išsamūs tyrimai, kaip urologinės srities tyrimas ultragarsu, specializuoti kraujo tyrimai, taikoma potenciometrija. Taip yra išaiškinamos sutrikimą sąlygojančios priežastys ir pritaikomas reikiamas gydymas.

Koks medikamentinis gydymas skiriamas erekcijos sutrikimams šalinti?

Nuo nemalonumų lovoje padeda specialios tabletės erekcijai sugrąžinti. Šie vaistai neturi šalutinio poveikio, o konkretų preparatą ir jo vartojimo sąlygas bei trukmę gydytojas parenka, atsižvelgdamas į atliktų tyrimų rezultatus.

Kiekvienam pacientui yra taikomas individualus gydymo planas, kuris efektyviai pašalina ilgai varginusį nemalonų negalavimą. Aišku, kad medikamentinis gydymas vyktų sklandžiai, reikalingas nuolatinis ryšio su urologu palaikymas, kas garantuoja nepriekaištingą gydymo eigos priežiūrą.

Rekomenduojami video