Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gurkšnis sveikatos iš Alpių

,,Dolomia“ vanduo atsiranda tirpstant sniegynams alpių kalnyne, kuris 40 metų skverbiasi (filtruojasi) per dolomitinį kalno sluoksnį iki kol pirmas vandens lašas pasiekia ežerus kalno viduje. Ypatinga šio vandens sudėtis yra tikra vandens tobulybė žmogaus organizmui. Gamykla šį vandenį pradėjo pilstyti 2008 metais visiškai be žmogaus įsikišimo prie vandens kokybės pačiame Italijos alpių nacionaliniame parke, kurį saugo UNESCO. Mes didžiuojamės galėdami šį vandenį pristatyti Lietuvoje kaip geriausią pasaulyje.

 2023 metais ,,Dolomia“ vanduo laimėjo skaniausio vandens pasaulyje apdovanojimą https://www.acquadolomia.it/en/news/superior-taste-award-2023-dolomia-water-awarded-three-gold-stars.

 ,,Dolomia“ vanduo įvertintas košeriniu sertifikatu bei pripažintas aukščiausiais vandens vertintojų kriterijais.. Taip pat šis vanduo yra vienas iš populiariausių Dubajuje, o į šią rinką patekti yra ypač sudėtinga, nes ypatingai aukšti kokybės reikalavimai: https://www.youtube.com/watch?v=26WxZCu0_nU&t=6s

Kiekvieną kart pasaulyje vis daugiau žmonių supranta, kad naudojimui ir vartojimui reikalingas kokybiškas vanduo, nes visi puikiai žinome, kad viena iš svarbiausių dalių sveiko organizmo yra vanduo.

Dėl aukštos kokybės taip pat ,,Dolomia“ vandenį ypač vertina ir naudoja Michelin žvaigždutes turintys restoranai:https://www.youtube.com/watch?v=ksjK8Xg9q2Q

Galima pasižiūrėti vandens charakteristiką mūsų puslapyje. Charakteristikos lentelė yra kiekvienam produkte https://dolomia.lt/produktas/dolomia-exclusive-sparkling-075-l/.

Ūkininkams vandenį pristatome į namus už specialią kainą.

Daugiau informacijos apie vandenį galite rasti puslapyje www.dolomia.lt.

Rekomenduojami video