Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Geri įpročiai prieš miegą, kurie padės išlaikyti meilę poroje

Daugelis porų net nesuvokia, kad laiko praleidimas kartu prieš miegą gali labai paveikti santykių kokybę. Psichologai sako, kad tai būtina, norint užtikrinti gerą savijautą ir emocinį artumą, palaikyti meilę tarp partnerių. Ypač naudingas bendras miegas.

Nepaisant daugybė nepatogumų: antklodės tempimo, knarkimo, skirtingų miegojimo temperatūros režimų, laikas, praleistas bendroje lovoje, prisideda prie saugumo jausmo ir streso sukėlėjo – kortizolio – sumažėjimo.

Kaip palaikyti meilę lovoje?

Telefonai lovoje

Mokslininkai įrodė, kad naudojant elektroninius prietaisus prieš miegą, slopinama oksitocino gamyba. Jis yra atsakingas už mūsų emocinį artumą ir meilę. Todėl poros, norinčios palaikyti šiltus jausmus, mobiliuosius įrenginius turėtų išjungti 21:00 val.

Pamirškite darbą lovoje

Darbo dienos yra tokios įtemptos, kad net atsidūrę patogioje lovoje negalime atsipalaiduoti ir nebegalvoti apie darbą. Kai kurie netgi pasiima kompiuterį į lovą, kad patikrintų savo paštą ar atsakytų į svarbią žinutę. Verta visiškai pamiršti šį blogą įprotį ir visą vakaro laiką skirti mylimam žmogui. Atminkite, kad rytas yra išmintingesnis, nei vakaras.

Eikite kartu miegoti

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas neleidžia mylintiems žmonėms praleisti daug laiko kartu. Nepaisant to, net ir po darbo daugelis sutuoktinių nepaiso vienas kito draugijos ir eina miegoti skirtingu metu. Atėjo laikas kovoti su šiuo įpročiu! Pasak garsaus psichologo Kurto Smitho, laimingos poros kartu valosi dantis ir eina miegoti.

Ritualų laikymasis

Kiekvieną vakarą kartojimas tų pačių veiksmų labai padeda gerai išsimiegoti. Daugelis porų ryte kartu rengiasi drabužius, ruošia pusryčius, prausiasi ar kartu valosi dantis. Psichologai patvirtina, kad po tokių veiksmų santykiuose yra daugiau pasitikėjimo.

Nuoširdūs pokalbiai

Labai svarbu atkreipti dėmesį į vienas kito jausmus. Labiausiai tikėtina, kad jums ar jūsų partneriui nereikia pagalbos čia ir dabar. Svarbiausia, kad kažkas tiesiog mokėtų klausytis. Be to, prieš einant miegoti, svarbu pamiršti visas dienos problemas ir tiesiog mėgautis vienas kito draugija.

Pamirškite barnius

Aiškintis santykius, bartis prieš miegą nėra gera mintis. Yra tikimybė, kad naktiniai barniai problemos neišspręs. Bet neramus miegas bus garantuotas jums abiems.

Teritorija be vaikų

Žinoma, jūs galite leisti vaikui lipti į jūsų bendrą lovą su vyru, jei jis kažko išsigando vidurnaktį. Bet tai yra vienkartinis įvykis, kuris neturėtų tapti tradicija. Reikėtų suprasti, kad asmeninė lova yra ypatinga vieta, kur suaugusieji turėtų būti vieni.

Naminiai augintiniai

Jiems taikoma ta pati taisyklė. Katė ar šuo turėtų turėti atskirą vietą poilsiui ir miegui. Be to, dauguma gyvūnų naktį būna labai neramūs, todėl yra didelė tikimybė, kad jūsų ir vyro miegas bus pertrauktas.

Venkite alkoholio

Ar manote, kad taurė gero vyno prieš miegą prisidės prie intymios atmosferos? Tai nėra tiesa. Faktas yra tas, kad alkoholio vartojimas vakare turi įtakos miego kokybei. Todėl abu pabusite pavargę ir susierzinę.

Atpalaiduojantis masažas

Tai naudinga maloniam pojūčiui prieš miegą! Masažas ne tik padės atsipalaiduoti ir derintis prie miego, bet ir suartins jus kaip porą.

Šilti apsikabinimai

Kaip galima apsieiti be apsikabinimų prieš miegą! Psichologai primena apkabinimo naudą, ši intymumo forma skatina atsipalaidavimą ir kelia malonias emocijas.

Kaip praleidžiate brangų laiką prieš miegą ? Ar jūs ir jūsų brangus asmuo turite ypatingų tradicijų?

Rekomenduojami video