Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dantų implantacijos pranašumai, lyginant su kitais dantų atkūrimo metodais

Jei praradote dantį, tokius atveju galite rinktis ypač įvairius jo atkūrimo būdus. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad joks kitas pasirinkimas neturi tiek daug privalumų, kaip dantų implantacija. Tad skubame įvardinti šio dantų atkūrimo būdu pranašumus.

Ne paslaptis, jog kai kurie dantų atrūkimo būdai užtikrina, jog prarastą dantį jūs ir vėl turėsite, tačiau tai iš dalies, teks daryti kitų dantų sąskaita, t.y., tam, kad būtųatkurtas prarastas dantis, tenka apšlifuoti šalia esančius. Taigi, tokiu būdu, greta atkuriamo danties esantys dantys, praranda dalį savo audinių (tuo atveju, jei yra visiškai sveiki), todėl mažinamas jų atsparumas, gebėjimas kramtyti, o taip pat – vyksta spartesnis nusidėvėjimas. Tuo pat dantų implantacija yra unikali tuo, jog prarastas dantis yra atkuriamas nepažeidžiant greta esančių.

Kai dantų yra prarasta ypač daug, pavyzdžiui, 12 ar 15, kai kuriais atvejais vis dar yra pasirenkamas jų atkūrimas tiltu. Tai iš tiesų geras sprendimas, kai reikia atkurti, kad ir visą dantų lanką, tačiau verta akcentuoti, kad dantų tiltai tikrai nėra ilgaamžis pasirinkimas – jie gali tarnauti vos 10 – 15 metų. Na, o dantų implantai, jei tik bus tinkamai prižiūrimi, gali tarnauti net ir visą gyvenimą.

Dar vienas šio dantų atkūrimo būdo pranašumas yra tas, kad atkuriamas dantis įtvirtinamas kaule, o tai reiškia, ypač didelį kramtymo efektyvumą atkūrimą – net iki 99 proc. Taigi, turėdami šiuo būdu atkurtus dantis, drąsiai galėsite skanauti net ir labiausiai lipšnius maisto produktus.

Įvairiais kitais būdais atkurtų dantų priežiūra būna sudėtingesnė ir skiriasi nuo savų dantų priežiūros – reikalauja daugiau laiko, energijos, dėmesio, o kartais ir daugiau išlaidų. Tuo tarpu atkūrus dantis implantais, su tokia problema susidurti tikrai neteks – šiuo būdu atkurtų dantų priežiūra bus lygiai tokia pat, ir kaip ir jūsiškių, todėl tikrai nepajusite jokių pokyčių.

Na, o pabaigai belieka tik įvardinti dar vieną pranašumą. Kaip žinia, didelė dalis žmonių ypač baiminasi vizitų pas šios srities specialistus, taigi, atlikdami dantų procedūras pageidauja, kadklinikoje lankytis reikėtų kuo  rečiau.  Tam tikri dantų atkūrimo būdai tikrai nepareikalaus ne vieno apsilankymo dantų klinikoje, na, o štai, nusprendus pasirinkti dantų implantaciją, tikrai pakanka vos vieno vizito.

Taigi, kaip matyti, dantų implantacija, lyginant su kitais dantų atkūrimo metodais, turi labai daug pranašumų, tad išnaudokite juos.

Rekomenduojami video