Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
2021-ieji: sveikatos keliu ves intelektas ir racionalumas

„2021 metų šūkis – „Griebkim jautį už ragų“. Tai drąsių, atvirų naujovėms, sugebančių koja kojon žengti kartu su sparčiai besikeičiančiu pasauliu žmonių metai. Pasenusi mąstysena, senosios dogmos bus aktyviai griaunamos, o drąsiausios ir pažangiausios idėjos įgyvendinamos.

Tad Baltojo Metalinio Jaučio metais sveikata bei jos priežiūra neabejotinai išliks viena aktualiausių temų“, – sako astrologė-numerologė Aida Bacevičienė.

Laukiame Naujųjų. Pandemijos situacija verčia atitolti, nesibūriuoti, vengti alkoholio ir linksmybių. Kaip, atsižvelgiant į tai ir į planetų padėtis, rekomenduotumėte sutikti Naujuosius metus?

2021-ujų Naujųjų metų šventę geriausiai sutikti tik su šeimos nariais, jaukiame šeimos rate. Gruodžio 31 d. Mėnulis bus Vėžio (šeimos) ženkle, tad reikėtų sustiprinti šeimos psichologinį klimatą, nuraminti emocijas, o prieš pat vidurnaktį, Mėnuliui perėjus į Liūto ženklą, didesnį dėmesį skirti vaikams, pasidžiaugti jų metiniais pasiekimais ir su šiltomis, viltingomis emocijomis bei garsiai įvardintomis svajonėmis sutikti pasibeldusius 2021-uosius.

Kokie bus 2021 metai mūsų sveikatai? Ar galima iš planetų padėties prognozuoti koronaviruso pandemijos eigą?

Koronaviruso tema aktuali išliks dar kurį laiką po Naujųjų. Tačiau planetų, būtent Urano ir Saturno, kvadratūra nurodo dviejų jėgų priešpriešą. Uranas simbolizuoja didelius revoliucinius perversmus, laisvės siekimą, o Saturnas – konservatizmo, apribojimų, suvaržymų, griežtų taisyklių simbolis. Tad šių dviejų planetų poveikių sankirta greičiausiai galėtų viruso problemą transformuoti į masinį išsilaisvinimo nuo perdėtų valdžios suvaržymų poreikį. Ši įtampa kels nerimastingumą, o tai jau gali atsiliepti žmonių nervų ir kraujotakos sistemoms, pasireikšti širdies nepakankamumo ar aritmijos priepuoliais, gali padaugėti panikos atakų, suaktyvėti dvasinės ligos.

Ką rodo 2021-aisiais sveikatai svarbių planetų padėtis? Kokių ligų saugotis, kaip stiprinti sveikatą?

Ateinančiais metais Lilit, kitaip – Juodasis Mėnulis, tęs savo kelionę Jaučio, valdančio gerklę, endokrininę sistemą, ženkle, tad gali paūmėti anginos, išsibalansuoti skydliaukės veikla, reikėtų dažniau pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyje, inkstų veiklą, ypač Jaučio ženklo žmonėms ir tiems, kurių horoskopuose Juodasis Mėnulis yra Jaučio ženkle. Taip pat ši Lilit pozicija gali sukelti finansinių sunkumų, piniginių praradimų, dėl to gali suaktyvėti nervų sistemos ligos.

Nuo 2021 metų liepos 18 dienos Juodasis Mėnulis įžengs į Dvynių ženklą, tad sunkmetis užklups Dvynių ženklo atstovus ir tuos, kurie Dvynių ženkle turi Juodąjį Mėnulį. Tokiems žmonėms iki 2021 metų pabaigos patartina daugiau ilsėtis, išlikti ramiems, nes suaktyvės plaučių, bronchų, nervų ir virškinimo sistemos ligos.

Kita planeta, turinti didelę įtaką mūsų fizinei ir psichinei sveikatai, Saturnas, šių metų gruodžio 17 dieną įėjęs į Vandenio žvaigždyną, jame užsibus iki 2023 metų kovo 7 dienos. Tai gali atsiliepti blauzdoms, riešams, raiščiams, sausgyslėms, kraujagyslių sistemai (veninei kraujotakai). Gali paūmėti varikozė, galūnių traukuliai, nervų sistemos sutrikimai, padidėti kraujospūdis, išsivystyti aterosklerozė.

Jupiteris, nuo šių metų gruodžio 19 dienos iki 2021 m. gegužės 14 dienos ir nuo liepos 28 dienos iki pat 2021 metų galo būdamas Vandenyje, gali padaryti jautrias kepenis, o nuo gegužės vidurio iki liepos 28 dienos, būdamas Žuvų ženkle, gali paskatinti svorio augimą. Tad saikingas valgymas tuo metu itin rekomenduotinas.

Jūs gilinatės ir į numerologiją. Kokias sveikatos tendencijas rodytų metų skaičius – 2021?

Numerologiškai ateinantys metai bus skaičių nuo 1 iki 9 skalės viduryje. Susumavę metų skaitmenis gauname 5.

Penketas – tai vadinamasis aukso viduriukas arba kūrybingumo viršūnė. Kurį kelią pasirinksime? Rizikuosime ir gaivališkai triukšmingai pasinersime į neišvengiamus pasaulio pokyčius ar pagal 2020 metų ketverto (2 + 2 = 4) išvystytas stabilumo ir ramumo vibracijas įvykius stebėsime tarsi iš šono, per atstumą?.. Ėjimas pasirinktu keliu tiesiogiai veiks žmonių sveikatą.

Numerologiją su astrologija sieja glaudus ryšys, tad 5-etas astrologijoje asocijuojamas su Merkurijaus planeta, atsakinga už logiką, protą, analitinį mąstymą. Ši intelekto planeta parodo sugebėjimus dirbti su informacija, atskleidžia, ar greitai tą informaciją žmogus suvokia, kaip priima naujoves, permainas, kaip bendrauja. Jeigu į ateinančių metų pasikeitimus bus intensyviai reaguojama, tai gali sukelti stiprių emocinių įtampų ir virškinimo sistemos sutrikimų. Jei bus pasirinktas racionalaus proto ir objektyvaus mąstymo variantas, bus galima išvengti infekcijų, bronchitų, plaučių uždegimų, nervų sistemos sutrikimų.

Tad, pagal numerologiją, norint ir ateinančiais metais būti sveikiems bei žvitriems, teks sąmoningai filtruoti, ką šnekame, su kuo bendraujame, kokią informaciją renkame ir įsisaviname. Intelektas ir racionalumas ves sveikatos keliu, o nevaldomi jausmai gali pritraukti nepageidaujamų ligų.

Sveikatos prognozė kiekvienam Zodiako ženklui

Avinas. Tam, kad sustiprėtų gyvybinė energija (jos gali trūki), reikės rasti vidinę pusiausvyrą. Avino ženklas kuruoja žmogaus galvą, tad reiktų vengti akių pervargimo, saugotis peršalimų, reguliariai lankytis pas odontologus, kontroliuoti emocijas.

Jautis. Iki liepos 18 dienos didelę įtaką sveikatai, įsisenėjusioms ar karminėms ligoms pasireikšti turės Juodasis Mėnulis. Skirkite laiko kūno signalams išgirsti ir išvengsite gerklės, kaklo slankstelių, virškinimo negalavimų. Stresas gali neigiamai paveikti endokrininę sistemą.

Dvyniai. Liepos vidurys bus esminis lūžis sveikatos srityje: jeigu iki to laiko sveikata nesiskundėte, tai nuo vasaros vidurio, Juodajam Mėnuliui įėjus į Dvynių ženklą, gali būti jautresnė nervų sistema, varginti darbo krūvis, nuovargis provokuoti tingulį, gali grėsti plaučių uždegimas, paūmėti bronchitas. Rekomenduotina daugiau ilsėtis, būti gamtoje, gryname ore, kontroliuoti emocijas.

Vėžys. Nuolatinis ir neproduktyvus skubėjimas mažins fizinę energiją. Ją atkurti padės meditacija, poilsio režimo laikymasis leis išvengti Vėžiams būdingo perdėto jautrumo. Tokiu būdu bus apsisaugota nuo gastrito, opų, šalinimo sistemos negalavimų.

Liūtas. 2021 metais sveikata Liūtams turės tapti prioritetine sritimi. Daugiau dėmesio skirkite inkstams ir virškinimo sistemai. Tam padės tinkamai pasirinktas maistas bei teigiamos mintys. Emocinio fono švelninimas padės išvengti širdies ligų, tachikardijos, reumato. Buvimas gamtoje malšins jaudulį.

Mergelė. Nerimas dėl darbo, galimybės užsidirbti pragyvenimui – jūsų naujųjų metų tema. Tačiau sveikata – brangiausias mūsų turtas, ir tik puoselėdami ją galėsite išvengti virškinimo sistemos pažeidimų, išvaržų, apendicito. Sveikintina sveika mityba, trumpalaikis pasninkas.

Svarstyklės. Sveikata, ypač juosmens srities organai – inkstai, šlapimo pūslė – gali nukentėti dėl padidėjusio dėmesio santykiams ir darbui. Gydomai veiks SPA procedūros, lygiaverčiai santykiai su aplinkiniais.

Skorpionas. Naujaisiais metais akcentuojama emocinė pusiausvyra, jos trūkumas tiesiogiai veiks sveikatos būklę. Per didelis rūpestis kitais gali sutrikdyti tą pusiausvyrą ir pasireikšti apatinės pilvo dalies negalavimais. Energijos harmonizavimas – tinkamos savijautos garantas.

Šaulys. Sveikata jums – 2021 metų dėmesio centre. Jai puoselėti bus skirta nemažai laiko ir pastangų. Domėjimasis šios srities naujienomis bei jų pritaikymas padės išvengti sėdmens, klubų, apatinių stuburo slankstelių negalavimų. Iki vasaros vidurio Baltasis Mėnulis – angelas sargas – suteiks aukštesnių visatos jėgų palaikymą, stabilizuos emocinį klimatą.

Ožiaragis. Nuo 2021 metų liepos 16 dienos Selena (Baltasis Mėnulis) saugos nuo rimtų negalavimų– kaulų lūžių, artrito, virškinimo sutrikimų. Iki vasaros vidurio teks sveikatą pasaugoti patiems, o tam labai pasitarnaus teigiamos emocijos, gera nuotaika.

Vandenis. Jaučio metais emocinis nestabilumas gali užklupti dėl per didelio aktyvumo ir energijos pereikvojimo, todėl blauzdų, riešų, sausgyslių, raiščių negalavimų, varikozės, nervų sistemos pažeidimus gali pristabdyti emocinio fono harmonizavimas, papildomos atostogos. Atokvėpiai gerins fizinę sveikatą.

Žuvys. 2021 metai palankūs sveikatai stiprinti. Emocinę būklę pagerins vasarą į Žuvų ženklą įėjęs Jupiteris: atsiras noras pasilepinti atostogomis ir skaniu maistu, bet saikas taip pat neturi būti užmirštas, nes skrandis, žarnynas gali apie save priminti.

Rekomenduojami video