Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žmonių išgelbėtas pelėdžiukas išgyveno

Prieš kelias savaites Kėdainių miesto Kauno gatvėje neabejingi žmonės į medį kėlė iš lizdo iškritusį pelėdžiuką. Tuomet dar buvo abejonių, ar iš lizdo iškritęs jauniklis išgyvens, tačiau šiandien visos abejonės išssklaidytos.

Įkėlė į medį

„Rinkos aikštė“ prieš kelias savaites rašė apie Kauno gatvėje rasta pelėdžiuką. Tuomet jį radę žmonės pasakojo, kad paukštelis nebuvo sužeistas, bet niekaip negalėjo įlipti atgal į medį. Skristi jis dar nepajėgė. Žmonėms jį kuo skubiau reikėjo gelbėti, nes aplink sliūkino daug katinų.

Neabejingi kėdainiečiai pakėlė pelėdžiuką aukščiau į medį. Šis kamienu bandė lipti aukštyn, tačiau jam sekėsi nekaip. Tuomet žmonės sugalvojo pastatyti kopėčias, ir pelėdžiukas galėjo užlipti aukštyn. Kiek galėjo, tiek tuo metu žmonės pelėdžiukui padėjo.

Skraido pats

Ar pelėdžiukui pavyks grįžti į lizdą ir jis išgyvens, tuo metu nebuvo aišku. Tačiau „Rinkos aikštę“ pasiekė džiugi žinia – pelėdžiukas ne tik išgyveno, bet jau ir pats sugeba skraidyti.

„Pelėdžiukas atskrido ant kriaušės į sodą, o kiek pabuvęs vėl nuskrido. Labai džiaugiamės, kad galėjome jam padėti ir kad jis išgyveno“, – sako pelėdžiuką išgelbėjęs Kauno gatvės gyventojas Vidas Dovydaitis.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video