Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pradėjo gelsti auginamų rožių lapai? Štai, ką tai rodo

Vijoklinių rožių lapai gali pagelsti dėl daugybės priežasčių. Norint išspręsti problemą ir išlaikyti sveikas visų veislių rožes, reikia tinkamos priežiūros ir dėmesio. Daugelis rožių išlieka sveikos, nebent joms trūksta kokių nors medžiagų arba yra laistomos nepakankamai.

Šalta ir karšta

Dėl ekstremalių oro sąlygų jūsų rožių lapai gali tapti gelsvos spalvos. Jie nėra atsparūs karščiui ar šalčiui ir, be abejo, išdžius abejomis oro sąlygomis. Jeigu yra galimybė, esant dideliam karščiui sukurkite joms pavėsį ir duokite pakankamai vandens, o esant šaltesniam – pasirūpinkite šiluma.

Laistymas ir maitinimas

Neperlaistykite rožių. Šaknys gali nuskęsti susikaupusiame vandenyje, o dėl to rožės pradės pūti. Taip pat nelaistykite jų per mažai, ypač karštu oru, nes dėl to rožės greit nuvys.

Dirvožemis

Laikykite Ph balansą savo dirvožemyje. Kai kurios rožės reaguoja į skirtingą Ph balanso lygį, o molingas dirvožemis gali pabloginti rožių augimą Negalima per daug purkšti rožių chemikalais. Įsitikinkite, kad rožes pasiekia pakankamai azoto. Jei vijoklinė rožė yra pasodinta tarp kitų panašių augalų ir ji vienintelė pradeda vysti, gali būti, kad serga pats rožės krūmas. Atvėsinkite šaknis (sukurkite pavėsį) ir naudokite daug azoto trąšų.

Rekomenduojami video