Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pelėdnagius papuoš gėlių žiedai

Pelėdnagių seniūnija ne kartą yra pripažinta gražiausia ir tvarkingiausia seniūnija Kėdainių rajone. Panašu, kad šio titulo Pelėdnagiai nesiruošia taip lengvai užleisti ir savo žaliuosius plotus jau puošia gėlėmis.

Visame kaime

„Pelėdnagiuose gėlės pradėtos sodinti prieš keletą dienų. Nesamdome jokios įmonės, dirba mūsų seniūnijos darbuotojai. Patys pasodiname, patys laistome, ravime, prižiūrime. Gėlės jau pasodintos ties įvažiavimu į kaimą, taip pat sodinamos ir pačiame kaime. Bus pasodintos visuose kaimo kampeliuose, kaip ir žmonės buvo įpratę. Netrukus žmones džiugins žydintys margaspalviai žiedai“, – džiaugėsi Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

Ne pabaiga

„Dar norime pasakyti, kad čia tikrai ne pabaiga. Kaimą papuoš dar šis tas, bet apie tai dar anksti kalbėti. Mūsų darbuotojai ruošiasi toliau gražinti kaimą. Tvarkomos ne tik centrinės kaimo dalys, bet ir plotai prie užtvankos, kiti atokesni kampeliai. Mes kaime neišskiriame nė vienos dalies, norime, kad jame būtų tvarkinga ir gražu, kaip buvo iki šiol“, – optimizmo nestokojo seniūnas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video