Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Okainiškiai iš viso svieto susirinko į vieną vietą

Kėdainių rajono Truskavos seniūnijos Okainių kaime šeštadienį vyko tradicinė, jau vienuoliktoji kraštiečių bei viso kaimo žmonių šventė „Iš viso svieto į vieną vietą“. Į šį atokų, tačiau labai jaukų kaimelį, susirinko ir šiuo metu čia gyvenantys, ir anksčiau gyvenę. Žmonės linksminosi – šoko, dainavo, klausėsi populiariosios muzikos dainų, vaišinosi suneštomis gėrybėmis ir net šėlo tikroje putų jūroje.

Susirinkusiuosius pasveikino Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius (viduryje). D. Kuprijanovo nuotr.

Susirinkusiuosius pasveikino Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius (viduryje). D. Kuprijanovo nuotr.

Žmonėms reikia

„Žmonėms labai reikia tokių švenčių. Jie pasidalina savais rūpesčiais, darbais, džiaugsmais. Susitinka, pabendrauja labai daug laiko nesimatę žmonės. Mes matome, kad tokių švenčių reikia, tad jas organizuojame kasmet. Šioje šventėje susirinko keli šimtai buvusių ir esamų okainiškių“, – džiaugėsi Okainių bendruomenės pirmininkė Vida Milkintienė.

Žmonės dėkingi

Tokių susitikimų reikia ir mažiems, ir didesniems, mat suaugusiųjų  kalbos ir vaikų klegesys Okainiuose netilo nuo pat šeštadienio ryto iki vakaro.

„Labai smagu susitikti su bičiuliais, pabūti kartu. Smagu gerai praleisti laiką. Visi mes draugiškai labai susieiname, visi kartu ir vaišes ruošiame. Štai bendruomenės moterys ir košės šiemet privirė net du didžiulius puodus. Kas kuo galėjo, tas prisidėjo. Labai draugiška mūsų benruomenė, visi čia savi. Labai smagu, kad tokios šventės vyksta, ir kad jos tampa tradicinėmis. Mums, vietiniams, tai labai svarbu, tad labai dėkojame šios šventės organizatoriams“, – sakė šventėje dalyvavusi okainiškė Genutė Jocienė.

Visus susirinkusiuosius labdaros ir paramos fondas „Viltis – Vikonda“ vaišino ledais. D. Kuprijanovo nuotr.

Visus susirinkusiuosius labdaros ir paramos fondas „Viltis – Vikonda“ vaišino ledais. D. Kuprijanovo nuotr.

Linksmybių netrūko

Susirinkusieji klausėsi populiariosios muzikos atlikėjų koncerto, šoko, lingavo. Labai smagi staigmena buvo putų jūra, kurioje vaikystę prisiminė tiek vyresni, tiek jaunesni okainiškiai. Mažieji galėjo šėlti ant jiems specialiai atvežto batuto. Kaimo vyresnieji dalijosi prisiminimais, netrūko ir vaišių. Visus susirinkusiuosius labdaros ir paramos fondas „Viltis – Vikonda“  vaišino ledais. Susirinkusiuosius pasveikino Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas, visuomeninio judėjomo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius, kuris palinkėjo bendruomenei išlikti tokiai aktyviai kaip yra dabar ir eiti užsibrėžtu keliu į priekį.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video