Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mįslingas įvykis Krakių seniūnijoje: ūkininkai neteko daržovių

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Milvidų kaime – detektyvas. Savaitgalį jau visame rajone žinomo savitarnos daržovių turgelio įkūrėja Angelė Jagminienė pranešė, kad sunaikintos visos jos augintos daržovės. Moteris neatmeta, jog tai gyvūnų ir paukščių darbas, tuo metu vietos gyventojai svarsto, jog galbūt moters darže galėjo pasidarbuoti ir dvikojai vagys.

Milvydų ūkininkai jau žinomi Lietuvoje

Nedideliame Milvydų kaime gyvenantys ūkininkai Jonas ir Angelė Jagminai žinomi visoje Lietuvoje. Darbštūs žmonės stebina visus savo požiūriu į ūkininkavimą, prekybą ir kitus žmones. Senjorų pora sugalvojo pakelėje prekiauti savo užaugintomis daržovėmis, bet labai netradiciškai –norintys nusipirkti daržovių, turi pasiimti norimas daržoves nuo prekystalio patys, o nurodytą pinigėlių sumą už daržoves įdėti į pašto dėžutę. Tokia prekyba Milvyduose sėkmingai vyksta jau ne vienerius metus.

Detektyvas kaime

Tačiau šį savaitgalį ponia Angelė nustebino labai liūdnu pranešimu: „ Dėmesio! Milvydų kaime varnos, stirnos, zuikiai sunaikino visas daržoves!“, – trumpai informavo ji ir pridėjo daržo fotografijas bei filmuotą video medžiagą, kurioje matyti išrauti ir numesti svogūnai, nupešioti burokėlių lapai…

Po moters pranešimų gimė diskusija: jos darže pasidarbavo gyvūnai ir paukščiai, o gal vagis buvo žmogus?

Nebuvo keturias dienas

„Rinkos aikštei“ susisiekus su žinoma kraštiete, ši patikino mananti, jog jos daržą nusiaubė paukščiai ir laukiniai gyvūnai.

„Pas mus kaime buvo daug varnų, jos viską niokojo. Aš nebuvau 4 dienas namose, tai ir vyšnias išskynė, ir kriaušes visas nuleido ant žemės. 

Manau, kad ir svogūnus išrausė bei paliko, o burokėlius tai tikriausiai stirna nuėdė, nes toje apleistoje sodyboje gyvena ir zuikiai, ir stirna lankosi.

Mano kopūstus kiekvieną dieną nuskabo ir taip šiemet aš juos sodinau keturis kartus“, – guodėsi visuomet darbštumu pasižymėjusi milvydiškė.

Pritarė ir kiti

Beje, kad ir kaip neįtikimai ši istorija skambėtų, vis dėl to moteriai antrino ir dar keletas to krašto ūkininkų. Jie įspėjo, kad varnos šiemet labai agresyviai elgiasi, atskrenda į sodybas, šeimininkauja daržuose.

Rekomenduojami video