Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kodėl šeimininkės rekomenduoja ant palangės statyti žydinčias pelargonijas?

Daugumai namų šeimininkių pelargonijos yra labai graži, nors ir paprasta namų puošmena. Vis dėlto, patyrusios šeimininkės puikiai žino, kad šios gėlės yra ne tik gražios, bet ir labai naudingos! Šios gėlės visame pasaulyje garsėja ne tik kaip namų šilumos ir jaukumo simbolis. Ant palangės žydinčios pelargonijos gali išvaryti iš namų visas negandas, o jų gyventojams padovanoti pakilią nuotaiką. Įdomu tai, kad pelargonijų naudingąsias savybes patvirtino ir mokslininkai. Taigi, pasidomėkime, kodėl naudinga auginti būtent šias gėles.

Kova su vabzdžiais

Vasaros laikotarpiu pelargonijos yra tiesiog nepakeičiamos, nes šios gražios gėlės lapai atbaido uodus ir muses. Pelargonijos ne tik puošia palanges, bet taip pat padeda apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių. Žiemą, kai namuose nėra musių ir uodų, pelargonijos gali atbaidyti kandis.

Geresnė savijauta

Mokslininkai jau seniai pastebėjo, kad pelargonijų aromatas žmonėms suteikia energijos. Vos 10-15 minučių, praleistų šalia šio kuklaus augalo, padės organizmui paprasčiau įveikti peršalimą ar galvos skausmą. Pelargonijos efektyviai valo orą ir riboja kenksmingų bakterijų plitimą.

Kova su onkologinėmis ligomis

Patyrę gydytojai įsitikinę, kad namuose auginama pelargonija gali padėti sumažinti onkologinių ligų riziką. Kad ir kaip būtų keista, tačiau gydytojai kartais taip pat rekomenduoja liaudiškas priemones! Ne veltui mūsų protėviai tikėjo, kad staiga nudžiūvusi  pelargonija yra ženklas, kad namų šeimininkus kankina baisus negalavimas.

Feng shui elementas

Geomantikos ekspertų teigimu, pelargonija pati pirmoji sugeria geopatinės zonos smūgį. Tokioje zonoje pastatytas gėlių vazonas gali visiškai sustabdyti žalingą poveikį! Žinoma, svarbu nepamiršti, kad  pelargoniją būtina tinkamai prižiūrėti.

Gali prišaukti sėkmę

Sėkmę gali pritraukti ne tik visa pelargonija, bet ir jos žiedlapiai! Pavyzdžiui, Feng shui meistrai kovai su bloga nuotaika naudoja smilkalus, paruoštus iš džiovintų šios gėlės žiedlapių. Manoma, kad toks ritualas gali sumažinti stresą ir pritraukti sėkmę.

Jei norima į namus pritraukti pinigus, galima naudoti pelargonijų eterinį aliejų. Šis aromatas gali ženkliai pagerinti nuotaiką, o linksmas žmogus tikrai uždirbs daugiau nei pavargęs ir nenorintis nieko imtis!

Neigiamos energijos prevencija

Įvairios ligos neretai yra siejamos su neigiamos energijos srautu, todėl namuose tikrai verta turėti pelargoniją, kuri padės to išvengti. Vis dėlto, svarbu būti atidiems ir stebėti šio augalo būklę: jei pelargonija nudžiūsta, tai gali būti ženklas, kad jūsų namuose susikaupė daug neigiamos energijos.

Žinoti.lt

Rekomenduojami video