Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip prisišaukti turtą

Pasak fengšui specialistų, prisišaukti turtą padės tam tikri simboliai. Galima tuo tikėti, galima – ne, bet pamėginti verta...

Tripirštė varlė

Tripirštė varlė, laikanti burnoje vieną ar tris monetas – turto simbolis. Ji turi stovėti veidu į namų centrą (pagrindinį kambarį, kuriame renkasi šeima), bet ne atvirkščiai. Kartais varlė gali neturėti monetų, bet tada privalo būti išsižiojusi, kad į burną būtų galima įstatyti monetą.

Kuo ši varlė bus panašesnė į natūralią, tuo geriau. Bet pati geriausia tripirštė varlė – iš geltono metalo arba aukso.

Pati tinkamiausia jai vieta – svetainė. Varlės negalima statyti vonioje, virtuvėje ar miegamajame, nes pastarajame ji paprasčiausiai užmigs, virtuvėje jai bus per karšta, o vonioje prisigers In energijos ir vietoj laukiamų turtų neš vien nuostolius. Svetainėje varlę reikia pastatyti kairiajame kampe nuo įėjimo.

Akvariumas

Kinijoje žuvis yra šeimyninės laimės ir harmonijos simbolis. Tam, kad šis simbolis į jūsų namus atneštų laimę, turite pasirinkti vidutinio dydžio akvariumą. Mat labai mažas ir labai didelis akvariumas trukdys pasiekti tikslus, išsipildyti norams. Vanduo akvariume visą laiką turi būti švarus.

Žuvų skaičius akvariume taip pat turi reikšmės. Geriausia laikyti aštuonias auksines žuveles ir vieną juodą, nes skaičius devyni Kinijoje simbolizuoja žemės ir dangaus harmoniją. Žuvys suteiks jums komfortą, apsaugos nuo išdavysčių.

Jei akvariume laikote kitokias žuvis, jų vis tiek turi būti devynios. Geriausia vieta akvariumui – pietvakariai.Neišgyvenkite, jei iš pradžių su žuvytėmis nesiseks. Kinų teigimu, jei žuvytė nugaišo, vadinasi, ji padėjo namų šeimininkams išvengti nelaimės.

Turto vaza

Vaza gali būti metalinė, varinė, sidabrinė, keraminė, krištolinė, tik ne plastikinė. Į ją galime sukrauti viską, ką norime, bet svarbiausia, kad joje būtų trys pagrindiniai daiktai: medžio šakelė, bet kokios vertės tikri pinigai (jų bendra suma turi sudaryti 988, pavyzdžiui, 9 eurai ir 88 centai). Jie turi būti sudėti į raudoną maišelį. Šioje vazoje dar gali būti pridėta mineralų. Geriausia ją laikyti miegamajame. Vazos negalima statyti ten, kur būna pašalinių žmonių.

Atsargiai – miegamasis

*Pasak fengšui specialistų, miegamasis turi būti šiaurinėje namo pusėje. Jei jo neturite, bent lovą pastatykite taip, kad miegant galva būtu nukreipta į šiaurę.

*Lovatieses miegamajame geriau klokite vienspalves.

*Nemiegokite į duris atsukę nei galvos, nei kojų – ši padėtis gali prišaukti ligą.

*Miegokite ant vientiso čiužinio, kitaip išbalansuosite šeimyninę ramybę.

*Miegamajame neturėtu būti sijų, nes Ci energija bus nukreipta ne į tą pusę.

*Nekabinkite spalvotų užuolaidų, nes jų raštai skleis nesubalansuotą energiją.

*Švelnesnės kambario spalvos pritrauks laimę. Tik ką susituokusioms poroms tinka raudona spalva.

*Laimės simboliai – du drambliukai, du delfinai – subalansuos energijas, ir jūsų šeimoje įsivyraus taika ir harmonija.

*Veidrodžiai turi savybę sugerti teigiamas ir neigiamas energijas ir paskui jas išspinduliuoti. Tai gali pakenkti šiame kambaryje miegančių žmonių santykiams. Nepatartina veidrodžių kabinti virš lovos arba jais puošti sienos priešais lovą – tuomet veidrodyje atsispindės joje miegantys žmonės. Tai gali vieną iš jų pastūmėti į neištikimybę.

*Veidrodis neturi atspindėti durų, nes įėjusi pro duris energija atsimuš į veidrodį ir didesnė jos dalis išeis atgal. Tokiame kambaryje nelieka CI energijos, vadinasi, didesnė tikimybė, kad žmones apniks ligos.

*Jeigu nėra galimybės nuimti veidrodžių, pakabinkite virš durų penkių dalių vėjo varpelius.

*Prie savo tualetinio staliuko uždekite ryškią šviesą. Ji ne tik skleidžia energiją, bet ir simbolizuoja ugnį. Būtinybė užsidegti ryškią šviesą prie tualetinio staliuko pagyvina jūsų kasdienį gražinimosi ritualą. Labai gerai, jei tualetinis staliukas yra miegamojo pietų ir pietvakarių ar šiaurės rytų pusėje.

*Prieš kabindamos užuolaidas įvertinkite, kurioje pusėje yra jūsų kambariai. Vakarų pusėje esančiam kambariui labiausiai tiks balta spalva. Ji simbolizuoja metalo elementą. Šiam elementui tinka apvalių formų užuolaidos. Šiaurės pusėje esančiam kambariui palankūs elementai – vanduo ir metalas. Čia tiks mėlynos užuolaidos. Trumpos viršutinės užuolaidėlės turėtų būti subanguotos nedidelėmis klostėmis. Rytų pusėje esančiam kambariui geriausiai tiks ilgos stačiakampės žalios užuolaidos. Jos simbolizuoja medžio elementą. Na, o pietų pusės kambarius siūloma puošti ryškiomis – raudonomis, oranžinėmis, geltonomis – užuolaidomis. Čia karaliauja ugnies elementas.

 

Parengė Ina Laumenytė

Rekomenduojami video