Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip nesuklysti perkant plyteles su akcija?

Norint, jog plytelių akcija netaptų nusivylimu, derėtų išlaikyti šaltą protą ir objektyviai įvertinti, ar pigiau siūlomos plytelės atitinka jūsų poreikius. Šiame straipsnyje aptarsime kriterijus, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį, siekiant nenusivilti įsigijus plyteles akcijos metu.

Patrauklios plytelių akcijos dažnu atveju gali padėti nemenkai sutaupyti.

Kodėl verta rinktis plyteles pigiau?

Naujakuriams ar būstą remontuojantiems žmonėms plytelių išpardavimas tarsi tikra šventė. Tuo tarpu kitiems plytelės pigiau kelia nemažai abejonių ar net norą ieškoti paslėptos klastos: negi kokybiškos plytelės gali būti parduodamos pigiau? Tikrai gali. Tereikia žinoti, kur jų ieškoti ir į siūlomas plytelių akcijas žiūrėti pro padidinamąjį stiklą, o ne aklai jomis pasitikėti.

Su akcija parduodamos grindų plytelės, sienų plytelės ar lauko apdailai skirtos plytelės leidžia susikurti norimą interjerą/eksterjerą gerokai pigiau. Taip pat, pigiau parduodamos plytelės dažnu atveju yra laikomos parduotuvės sandėliuose. Tad, užuot užsakymo laukus kelias savaites, galima iš karto imtis darbo.

Galiausiai – maloniai nustebinkite draugus ar artimuosius, kurie, susižavėję jūsų vonios kambario ar virtuvės sienų apdaila, negalės patikėti, jog tokios puikios plytelės gali kainuoti taip pigiai. Sutikite, „medžioti“ plytelėms taikomas akcijas verta vien dėl šios priežasties.

Plytelių išpardavimas, akcijos ir nuolaidos: ką turite žinoti?

Daugumai pirkėjų šios sąvokos reiškia vieną ir tą patį - galimybę įsigyti norimą daiktą pigiau. Tačiau, jei pasigilinsime į prekybos strategijų terminus, pastebėsime akivaizdžius skirtumus. Plytelių akcijos dažniausiai taikomos didesniam prekių asortimentui (sienų ar grindų plytelėms, vieno gamintojo plytelėms ar pan.), o išpardavimai (nuolaidos) yra skirti pigiau parduoti prekes iš ekspozicijos arba modelius, kurių likutis yra nedidelis.

Pirkėjams, norintiems tikslingai pasinaudoti išpardavimu, svarbu žinoti, kiek plytelių reikia jų projektui. Be to, reikia atkreipti dėmesį, kad plytelės iš ekspozicijos gali turėti defektų, tokių kaip dūžiai, įbrėžimai ar spalvos pokyčiai. Todėl, prieš perkant plyteles per išpardavimą, rekomenduojama atidžiai apžiūrėti jų būklę. 

Taigi, nors išpardavimai gali būti gera galimybė sutaupyti, svarbu tiksliai žinoti, kokio plytelių kiekio jums reikia ir kokios plytelių kokybės tikėtis. 

TOP 3 plytelių pasirinkimo kriterijai: medžiaga, dizainas, paskirtis

Pamačius, jog plytelės parduodamos su itin solidžia nuolaida, natūralu, jog dažnam gali kilti azartas pirkti čia ir dabar. Be to, kiekvienas pirkėjas pajaučia baimę, jog apsukresnis pirkėjas pirmas pačiups „grobį“. Svarbu suprasti, jog momentinio impulso paskatinti pirkimai, ypač kalbant apie tokias svarbias interjero/eksterjero apdailos medžiagas kaip plytelės, nėra rekomenduojami.

Nesvarbu, ar jūsų dėmesį patraukė plytelių išpardavimas, ar domitės plytelėmis, parduodamomis reguliaria kaina, pasirinkimo kriterijai išlieka tie patys.

Medžiaga. Akmens masės, keramikinės, o gal – marmurinės? Nuo to, iš kokių medžiagų pagamintos plytelės, priklauso jų eksploatacinės savybės (tvirtumas, paviršiaus slidumas, atsparumas temperatūrų pokyčiams), estetika ir priežiūros ypatumai. Rekomenduojame prieš plytelių paiešką nuspręsti, kokiai medžiagai teikiate pirmenybę. Tokiu atveju net ir patraukliai skambantis išpardavimas nesujauks jūsų idėjų. 

Dizainas. Vertinkite plyteles ne pagal tai, kaip jos atrodo ekspozicijoje, o pabandykite konkrečias plyteles įsivaizduoti savo namų interjere. Jei prieš pirkdami konkretų plytelių modelį, įsitikinsite, jog jų spalva, ornamentai, dydis ir kiti parametrai dera prie jūsų namų interjero/eksterjero – neliksite nusivylę.

Paskirtis. Plytelės gali turėti skirtingą paskirtį, priklausomai nuo jų eksploatacinių savybių. Pavyzdžiui: sienų ar grindų plytelės, plytelės voniai ar virtuvei, lauko plytelės. Jei plyteles, skirtas voniai, naudosite ant virtuvės sienų, tai nesukels didelių problemų. Tačiau, jei vidaus apdailai skirtas plyteles naudosite ant lauko paviršiaus, gali kilti nemažai sunkumų. Todėl rekomenduojame naudoti plyteles, kurios yra skirtos konkrečiai paskirčiai – taip išvengsite nelaimingų atsitikimų, nusivylimų ir apdailos klaidų.

Kaip apskaičiuoti, kiek reikia plytelių?

Tiksliai apskaičiavus, kiek plytelių reikia vieno ar kito projekto įgyvendinimui, sutaupysite ne tik rinkdamiesi plytelių akcijas, bet ir pirkdami ir įprasta kaina. Pirmasis darbas – tiksliai išmatuoti patalpą, kurioje plytelės bus klijuojamos. Svarbu ne tik patalpos matmenys (ilgis, plotis, aukštis), bet ir durų angos bei langų išmatavimai.

Tikslus plytelių skaičius priklauso nuo konkretaus plytelių modelio matmenų: tereikia padalinti klijuojamą plotą iš plytelės išmatavimų. Plytelių išeiga priklauso ir nuo pasirinkto rašto (ne mažiau svarbi ir plytelių forma). O kur dar plytelių pjaustymas, kurį neįgudusiam pirkėjui, skaičiuojant reikiamą plytelių kiekį, gali būti sudėtinga įvertinti.

Kartais, o ypač kalbant apie sudėtingesnius projektus (išskirtiniai iš plytelių formuojami raštai, nestandartinės erdvės ir pan.), geriau kreiptis į specialistus, parengiančius brėžinius pagal tikslius patalpų išmatavimus. Tokią paslaugą gali pasiūlyti interjero dizaineriai, o kartais – ir įmonės, užsiimančios plytelių prekyba. Beje, kai kurie pardavėjai, pvz., „Apdailos namai“, plyteles perkant pas juos, tai atlieka netgi ir nemokamai.

Rekomenduojami video