Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ką reikia žinoti apie fukusijas

Fuksijos – nuostabios gėlės, kurios vasarą papildo puikiomis savo spalvomis, tačiau ar žinote kada turėtumėte apkarpyti jų krūmus?

Fuksijas apkarpyti reikėtų kiekvienais metais, kad kasmet jos pasipuoštų gausybe žiedų. Apgenėjimas taip pat padeda išvengti įvairių augalų ligų ir apskritai pagerina augalų sveikatą. Fuksijoms reikia specialios priežiūros, kad stimuliuotumėte geresnį jos vystymąsi ir augimą, rašoma express.co.uk.

Fuksijos žavi savo įspūdingu žydėjimu – tiek žiedų formomis, tiek spalvomis. Jos žydėti gali ir visą vasarą be didesnio žmogaus įsikišimo. Tačiau, kad sulauktumėte gausybės žiedų, turite reguliariai apkarpyti fuksiją.

  Fuksijos yra pakankamai pakantūs augalai, kalbant apie laistymą, tačiau jei oras yra ypač sausas, reikėtų nepamiršti jų palaistyti, kad jų žemė būtų drėgna. Kada apkarpyti fuksiją? Paprastoji fuksija gali būti paliekame lauke iki pat žiemos pabaigos ir nereikės nieko papildomai daryti.

Balandžio mėnesį galima apkarpyti fuksiją. Tačiau atkreipkite dėmesį ir į prognozes. Nekirpkite jų, jeigu orų prognozės dar numato šalnos. Atėjus tinkamam laikui nukirpkite fuksiją – palikite nuo 7 cm iki 10 cm ilgio stiebelius. Fuksija Kitų rūšių fuksijas turėtumėte atsinešti į kambarį pasibaigus vasarai, prieš pat pirmąsias šalnas. Šias fuksijas kirpkite kitaip – jų šakeles trumpinkite iki pusės. Taip pat stenkitės pašalinti kuo daugiau pernykščių lapelių.

Rekomenduojami video