Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jaunos šeimos poilsio zoną įsirengė pačios

Kėdainių mieste ir rajone daugėja iniciatyvių jaunų žmonių, kurie nelaukdami valdžios malonės savo gerovę kuriasi patys. Štai Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaime susibūrusios jaunos šeimos savo jėgomis susitvarkė maudymvietę, įsirengė paplūdimį ir poilsio zoną.

Prisidėjo ūkininkai

„Mūsų miestelyje yra, kaip mes sakome, prūdelis, kuriame visi maudomės. Jis buvo labai apaugęs ir nebeliko vietos net įbristi. Džiaugiuosi, kad atsirado neabejingų žmonių, kurie mums, vietiniams, padėjo sutvarkyti šią maudymvietę. Ūkininkai Vidmantas Girdzijauskas ir Valentas Galinis suorganizavo talką ir mums suteikė galimybę maudytis daug geresnėmis sąlygomis. Bendromis jėgomis visi kartu išvalėme krantus, atvežėme smėlio. Susirinkome į nedidelę talką ir smėlį išlyginome. Nuoširdžiai dėkojame ūkininkams. Bet tai dar ne viskas, dar bandysime visi kartu padaryti persirengimo kabinas ir gultus. Tikiuosi, visiems kartu pavyks“, – sakė viena iš poilsio zonos įrengimo iniciatorių lančiūnaviškė Oksana Vasilienė.

Pagaliai į ratus

Kai vykdomi geri ir neatlyginti darbai, visada atsiranda tokių, kurie kiša pagalius į ratus arba kalba nebūtus dalykus, tačiau tai jaunų žmonių entuziazmo nesustabdė.

„Baisiausia buvo tai, kad kitiems to net nereikėjo. Nereikėjo tos maudyklos. Bet negana to, dar kai kas net sugebėjo apšaukti mus, nors ūkininkai už transportą mokėjo patys ir nė vieno nepaprašė prisidėti. Bet yra kaip yra. Mes atkakliai visi kartu bendrai bandysime įgyvendinti šitą mūsų planą. Mes jauni ir atkaklūs. Gal ir kiti prisijungs“, – optimistiškai į ateitį žvelgė O. Vasilienė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video