Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gamtos išdaiga – sužaliavo miško upelis

Kėdainių rajono miškais ir laukais mėgstantis pasivaikščioti aplinkosaugos reindžeris Ruslanas Linevas atrado neįtikėtiną dalyką – sužaliavusį miško upeliūkštį.

Natūralus procesas

„Upeliukas teka Kėdainių rajono laukuose. Kai pamačiau, pačiam buvo sunku patikėti. Upelis – visas žalias. O žalias jis buvo todėl, kad dugne žaliavo šiųmetė žolė. Galiu patikinti, kad tai tikra gamtos išdaiga, mat aplinkui jokios žmonių veiklos nėra, nėra jokio taršos šaltinio. Taip sakau, nes draugai netiki. Sako, kad čia gal kur prie kokios šiltos srovės ar panašiai, gal prie kokių nuotekų. Bet užtikrinu, kad žalias upeliūkštis teka Kėdainių rajono laukuose. Matyt, toje vietoje iš kažkur susidaro šiltesnė srovė ar kažkas panašaus, nežinau. Bet čia jau gamtos reikalas“, – juokiasi neįtikėtiną radinį aptikęs R. Linevas.

Pralinksmino draugus

Radinį R. Linevas rado kovo viduryje, per Airijoje ir didžiausiuose pasaulio miestuose kovo 17 dieną švenčiamą pagrindinio Airijos globėjo Šv. Patriko dieną. Tuomet vilniečiai ryškiai žalia spalva nusidažo Vilnelės upę. Atradėjo draugai juokavo, gal ir pats reindžeris taip mini šią airių šventę. Kiti visgi tikino, kad turi būti kažkokios nenatūralios šilumos trasos ar pan. Visgi įdomus R. Linevo radinys pritraukė daugybės smalsuolių dėmesio.

 

Dimitrijus KURPIJANOVAS

Rekomenduojami video