Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Erikos šiltnamyje užaugo tikras gigantas

Panevėžietės 2 mergaičių mamos Erikos šiltnamyje užaugo tikras pomidoras gigantas, kurio svoris beveik 1 kg.

Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakoja, kad toks įspūdingo svorio raudonskruostis išaugo be jokios ypatingos priežiūros – nenaudojo jokių trąšų, tik laistė.

„Sodinau pomidorus iš atsisiųstų sėklų. Jų veislė „Tomato mulatka Ukraina“. Auginau nuo kovo pabaigos, bet šiemet daigeliai labai sunkiai augo ir buvo labai negražūs. Galvojau, kad jau tikrai nebus kuo pasidžiaugti“, – pasakoja moteris. Tačiau nepaisant daigelių išvaizdos, juos labai stropiai prižiūrėjo Erikos dukra Paulina, kuriai dabar septyneri.

 Prižiūrėti pomidorus padėjusi dukra Paulina Erika sako, kad persodinimo į šiltnamį metu, į pomidorų daigams skirtas duobutes pribėrė žuvų miltų.

„Daigai į šiltnamį labai vėlai buvo susodinti palyginus su pernai, gegužės 28 dieną“, – sako ji. Moteris šypteli, kad pamačiusi, kaip atrodo pomidoras, nesitikėjo, kad didelė dalis jo bus tinkama valgyti.

Parsinešus jį namo ir pasvėrus, svarstyklės parodė, kad gigantiškojo pomidoro svoris net 924 gramai. „Išdrįsau nuskinti jau tokį išvaizdos neturintį pomidorą, sakiau niekio iš jo nebus, bet net nustebau, kad nedaug reikėjo išmesti. Bet skonis šių pomidorų labai patinka“, – sakė ji.

Gigantišku pomidoru, pasak moters, labai džiaugėsi dukra ir gyrėsi, kad pavyko tokį didelį pomidorą užauginti.

Rekomenduojami video