Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dotnuviškis užaugino du milžinus

Dotnuvos seniūnijos Aušros kaime – tikri pomidorų metai. Vieno vyriškio šiltnamyje auga pomidorai milžinai. Beje, jie pasižymi ne tik savo dydžiu, bet ir yra įvairių formų. Vieni pomidorai yra meilūs, kiti – pikti. Taip, taip, tai – pomidorai su nuotaika.

Reikia meilės

„Reikia tik priežiūros ir meilės. Aš žemę ir žemdirbystę mylėjau nuo vaikystės. Pats visas daržoves užsiauginu. Anksčiau daržus prižiūrėdavome dviese su žmona, bet ji dabar pasiligojo, tai tenka man vienam krapštytis. O aš ir krapštausi, sukuosi darže. Man tai patinka“, – šypsosi garbaus amžiaus sulaukęs Antanas ir kviečia mus į šiltnamį.

Su nuotaika

Vyriškis rodo du didelius pomidorus, kurie sveria tikrai daugiau nei pusę kilogramo ir pasakoja, kaip jie užaugo.

 

„Čia pirmi metai tokie. Kad taip gražiai ir tokie dideli bei keisti užaugtų, nėra buvę. Štai šį pomidorą vadinu bučiniu, mat jo forma labai primena lūpas. O štai šis atrodo labai piktas, štai pikti dantys, pažiūrėkite, kaip atrodo. Šie pomidorai tikrai su nuotaika“, – juokiasi vyriškis.

Net sėklų neperka

„Aš net sėklų neperku. Šie daigai yra sukryžminti: tai raudono bei geltono pomidoro vaikai. Aš sėklas pats pasiruošiu, niekad neperku. Labai rūpinuosi, daug lieju. Viską auginu be jokių purškalų ir chemikalų. Natūraliai, su meile“, – pabrėžia Antanas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

 

www.rinkosaikste.lt

Rekomenduojami video