Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Burokas – 10 kg 100 gramų

Skre­biš­kie­tė Ma­ry­tė Un­dzė­nie­nė po­pu­lia­ri­na se­no­vi­nius pa­ša­ri­nius bu­ro­kus. Jie tin­ka gar­džiai sriu­bai, įvai­riems pa­tie­ka­lams.

Ma­ry­tė pa­ti iš dvi­me­čių bu­ro­kų už­siau­gi­na nau­jam der­liui sėk­lų. Ir šį pa­va­sa­rį pa­si­so­di­no 14 pa­ša­ri­nių bu­ro­kų. Sėk­lo­jai lenk­ty­niau­da­mi sa­vo šak­nis lei­do į že­mes vis gi­lyn, pa­tys tem­pė­si il­gyn, no­ki­no sėk­las. Iš tų di­de­lių pa­stan­gų varg­še­liai kaip pri­klau­so – su­ny­ko.

Bet vie­nas sėk­lo­jų ko­man­dos na­rys, prie­šin­gai – ru­de­niop vis veš­liau la­po­jo, vis smar­kiau į šo­nus pū­tė­si. Tai bent run­ke­lio prin­ci­pai! Neu­žau­gi­no nė vie­nos sėk­los.

Ma­ry­tės Un­dzė­nie­nės au­gin­tas sėk­lo­jas run­ke­lis sve­ria 10 kg 100 g.

Pa­sak Ma­ry­tės Un­dzė­nie­nės, jos pa­ša­ri­niai bu­ro­kai įpras­tai sve­ria 2-4 kg, o šis gi­gan­tas "pri­si­pū­tė" iki 10 kg 100 g. Svei­kiau­sias, gra­žiau­sias – jam dar ne gy­ve­ni­mo pa­bai­ga. Klau­si­mas, iš­bus iki ki­to pa­va­sa­rio ar su­pus? Gal būt se­no­lis tre­čiuos me­tuos sa­vo klai­dą iš­tai­sys ir pa­ša­ri­nių bu­ro­kų gi­mi­nę pra­tęs?..

 

logo,birzietis

Rekomenduojami video