Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žiauriu smurtu įtariamam jurbarkiškiui apykojė bus nuimta

Tauragės apylinkės teismas informavo, kad pasikėsinimu išžaginti nepilnametę ir jos sumušimu įtariamam jurbarkiškiui apykojė bus nuimta. Atsižvelgus į esamą situaciją nuspręsta, jog tokios intensyvios kardomosios priemonės nereikia.

Jurbarkiškis jaunuolis įtariamas tuo, kad gegužės pabaigoje Tauragės rajone esančioje sodyboje vykusios šventės metu kėsinosi išžaginti 17-metę merginą ir ją žiauriai sumušė. Vaikinui buvo nustatytas 1,12 prom. girtumas. Mergina dėl savo sužalojimų gulėjo ligoninėje ir ilgai negalėjo pareigūnams duoti parodymų. Apie siaubingos nakties įvykius ji prabilo tik po dviejų mėnesių.

Šiandien Tauragės apylinkės teismas, išnagrinėjęs prokurorės pareiškimą, paskelbė nutartį dėl intensyvios priežiūros įtariamajam jurbarkiškiui pratęsimo.

Pranešime spaudai skelbiama, kad teismas, susipažinęs su ikiteisminio tyrimo medžiaga nustatė, jog yra atlikti visi neatidėliotini ikiteisminio tyrimo veiksmai, dėl kurių anksčiau buvo taikyta minėtoji kardomoji priemonė. Taip pat atkreipė dėmesį, kad jaunuoliui paskirtos kitos dvi švelnesnės kardomosios priemonės. Šiuo metu vaikinas gyvena su tėvais, yra jų išlaikomas, o kviečiamas atvyksta pas ikiteisminio tyrimo pareigūnus bei dalyvauja atliekamuose ikiteisminio tyrimo veiksmuose. Teigiama, jog todėl nėra pagrindo manyti, kad jis ateityje trukdys ikiteisminiam tyrimui.

Toks sprendimas reiškia, kad jaunuolio nešiota apykojė bus nuimta.

Nutartis gali būti skundžiama.

Rekomenduojami video