Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žemės ūkio ministerija į Kauną gali būti perkelta iki 2019 m. pabaigos

Žemės ūkio ministerija į Kauną gali būti perkelta iki 2019 metų pabaigos. Pasak žemės ūkio ministro atstovės spaudai Vitalijos Jankauskaitės-Milčiuvienės, tai yra preliminarus planas.

„Yra toks planas (ministeriją perkelti iki 2019 metų pabaigos – BNS). Tai nėra taip aiškiai išsakyta, iki kada jau čia tiksliai, nes būtų per sudėtinga šiuo metu įsipareigoti. Tai ilgas ir sudėtingas procesas. Po truputėlį yra daromi žingsniai, o kaip greitai mums pavyks tai padaryti, paaiškės eigoje“, – BNS sakė V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Anot jos, su ministerija į Kauną būtų perkeliamos ir jai pavaldžios įstaigos.

„Niekas nepasikeitė ir ministeriją planuojame perkelti į Kauną, tai institucijos, kurios pavaldžios ministerijai, irgi persikels į Kauną“, – teigė ministro atstovė.

Žemės ūkio ministerija trečiadienį antrą kartą paskelbė Europos Sąjungos (ES) paramą ūkininkams skirstančios Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovo konkursą. Ministerijos pranešime nurodoma, kad nuo 2019 metų pabaigos NMA vadovas turėtų dirbti Kaune.

Prieš tapdamas žemės ūkio ministru, Giedrius Surplys gegužės pradžioje sakė, kad ministerija ir jai pavaldžios tarnybos kelsis į Kauną.

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis BNS gegužės pradžioje teigė, jog jau rudenį vyriausybei bus pristatyti planai dėl ministerijų iškėlimo, jis taip pat patvirtino, kad svarstoma ŽŪM iškėlimo į Kauną galimybė.

Rekomenduojami video