Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vilniaus mokytojai viešuoju transportu keliaus nemokamai

Nuo spalio 1-osios Vilniaus ugdymo įstaigose dirbantys švietimo darbuotojai miesto viešuoju transportu keliaus nemokamai – Mokytojo dienos proga sostinė jiems dovanos specialaus dizaino Vilniečio korteles. Be to, šventinę savaitę Vilniaus savivaldybės partneriai švietimo darbuotojams su suteiks turiningo laisvalaikio galimybių ir nuolaidų.

„Geram švietimui reikia mokytojų, kurie jaustųsi gerbiami ir mylimi. Šis sprendimas – gal ir nedidelis, bet svarbus ženklas, rodantis mūsų pagarbą tiems, kas moko mūsų vaikus. Be abejo, ne mažiau svarbu, kad tokiu būdu prisidedame ir prie darnesnio judumo mieste. Kviečiame mokytojus patogiai naudotis sparčiai atnaujinamu viešuoju transportu ir patiems bei su mokiniais įsikvėpti Vilniuje – keliauti ir mokytis jame“, – pranešime spaudai cituojamas Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Vilniaus švietimo pažangos centras Mokytojų dienos proga spalio 4–8 d. kviečia švietimo darbuotojus pateikus Vilniečio kortelę pasinaudoti tik jiems skirtomis specialiomis nuolaidomis ir išskirtiniais pasiūlymais: nemokamai apsilankyti sporto klubuose, muziejuose, pasinaudoti nuolaidomis knygynuose ar pasimėgauti kava. Su švente spalio 5-ąją mokytojus sveikins Vilniaus senamiesčio gatvėmis pražygiuosiantis orkestras.

Prie šventinės nuotaikos prisidės ir kitos miesto įstaigos, pavyzdžiui, M. K. Čiurlionio menų mokykla. „Daugybė Vilniaus miesto gyventojų nori parodyti savo dėkingumą mokytojams, todėl pakvietėme įvairias įstaigas ir organizacijas prisidėti prie šventinės savaitės. Labai džiugu, kad tiek daug mūsų partnerių atsiliepė ir panoro kartu su Vilniaus miesto savivaldybe sukurti šventę mokytojams visame mieste.

Tikiuosi, kad ši iniciatyva virs gražia kasmetine akcija, skatinančia įstaigas ar organizacijas pasveikinti mokytojus ir visiems kartu sukurti šventę, kurios jie verti“, – nauja iniciatyva džiaugėsi Vilniaus švietimo pažangos centro vadovė Unė Kaunaitė. Daugiau nei 20 000 švietimo sektoriaus darbuotojų Vilniuje metiniai viešojo transporto bilietai jau dalijami švietimo įstaigoms. Specialaus dizaino Vilniečių kortelėmis galės naudotis savivaldybės pavaldume esančios įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos, bendrojo ugdymo įstaigos, formalųjį ugdymą papildančios, sporto mokyklos, jaunimo klubai, nevalstybinės įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo mokyklos, valstybinės įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo programas vykdančios mokyklos. Kortelių švietimo darbuotojams sklaida pasirūpins švietimo įstaigų vadovai.

Rekomenduojami video