Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vikaičiuose liepsnos ūkinį pastatą pavertė nuodėguliais

Trečiadienį Vikaičių kaime siautėjo liepsnos – ugnies liežuviai pasiglemžė ūkinį pastatą, daržinę ir tvartą. Ugniagesiams pavyko išgelbėti šalia stovėjusį gyvenamąjį namą. Dėl ko kilo gaisras – kol kas neaišku.

Dega atvira ugnimi

Apie Gudžiūnų seniūnijos Vikaičių kaime degantį pastatą pirmieji sužinojo Miegėnų ugniagesiai, mat į juos kreipėsi nelaimę pamatę išsigandę žmonės. Tuomet Miegėnų ugniagesiai informavo Bendrąjį pagalbos centrą ir į nelaimės vietą papildomai buvo pasiųsti Kėdainių, Krakių, Dotnuvos ugniagesiai. Miegėniškiams atvykus į įvykio vietą pastatas jau degė atvira ugnimi. Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas.

Sudegė visiškai

Ugniagesiai liepsnas malšino ir gaisrą lokalizavo per keletą valandų. Numalšinus liepsnas buvo konstatuota, kad bemaž šimto kvadratinių metrų dydžio pastatas, sudarytas iš dviejų dalių – mūrinio tvarto ir medinės daržinės, sudegė. Nudegė visas stogas, pradegė perdanga, sudegė palėpėje buvę 2 tonos šiaudų. Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi gaisro kilimo aplinkybes.

„Rinkos aikštės“ duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl gedimo elektros instaliacijoje arba nuo pašalinio ugnies šaltinio – netoli pastato išpiltų neužgesintų pelenų.

Rijo žaibiškai

Kuomet kilo gaisras ūkiniame pastate, namo šeimininkė buvo namuose ir gaisro nepastebėjo, apie nelaimę jai pranešė kiti asmenys. Kai moteris išėjo laukan, pastatas jau degė atvira ugnimi. Žmonės baiminosi, kad nuo ūkinio pastato liepsnos galėjo persimesti į gyvenamąjį namą. Labiausiai liepsnų išsigando namuose buvęs mažametis vaikas.

„Viskas jau degė. Mes nieko negalėjome padaryti. Vaikas buvo labai išsigandęs, aš dėl jo labai nerimavau. Liepsnos iš tiesų buvo labai didelės ir baisios“, – pasakojo namo šeimininkė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video