Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vietos į kiną išgraibstytos per kelias valandas

Šeštadienio vakarą aikštelėje prie prekybos centro „Eifelis“ didelio ukmergiškių susidomėjimo sulaukė kinas po atviru dangumi iš automobilių. Žiūrovai matė lietuvišką romantinę komediją „Tobulas pasimatymas“, kupiną gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų dramų ir viską nugalinčios meilės.

Filmas rodytas nemokamai, tačiau buvo privaloma išankstinė registracija. Tik aktyvavus registracijos nuorodą, 100 vietų turinti automobilių stovėjimo aikštelė  buvo užpildyta per kelias valandas. Socialiniuose tinkluose žmonės komentavo, kad yra labai pasiilgę kino ir džiaugėsi šia iniciatyva. Kiti apgailestavo nespėję užsiregistruoti.

Nors organizatoriai skelbė, kad į aikštę bus įleidžiami tik iš anksto internetu užsiregistravę automobiliai, vis dėlto kai kurie ukmergiškiai į renginį atvyko be išankstinės registracijos.

Keletas rezervavusiųjų vietas filmo žiūrėti neatvažiavo, tad vietoje jų ir priimti nauji automobiliai. Dar kiti buvo įleisti į greta esančią „Ermitažo“ aikštelę“.

Seanso dalyviai turėjo laikytis tam tikrų taisyklių. Automobiliuose buvo galima sėdėti po du asmenis, išimtis taikyta tik šeimos nariams. Filmo metu buvo draudžiama laikyti užvestą automobilį (dėl taršos ir pašalinių garsų), išlipti, rūkyti, vartoti svaigalus. Rekomenduota dėvėti veido kaukes ir pirštines, o vyresnio nei 60 metų amžiaus žmonėms dalyvauti nepatarta.

Renginio metu neveikė tualetas, dalyviai apie tai turėjo pagalvoti prieš išvykdami iš namų, nes išvažiavusieji iš aikštelės filmo metu, atgal nebebuvo įleidžiami.

Tvarką renginio metu prižiūrėjo viešosios tvarkos pareigūnai. Jie reguliavo eismą įvažiuojant ir išvažiuojant, o nesilaikantiems taisyklių grėsė baudos, tačiau renginys, pasak organizatorių, praėjo sklandžiai, tvarkos pažeidėjų nepasitaikė.

Filmas po atviru dangumi – brangi pramoga. Bendrai paslaugos, pradedant ekrano nuoma ir baigiant autorinių teisių mokesčiu, atsiėjo 1 000 eurų. Kino seanso mūsų mieste rėmėjai – Lietuvos kino centras ir Ukmergės rajono savivaldybė.  Jis ukmergiškiams dovanotas miesto gimtadienio šventės proga.

Rekomenduojami video