Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vandalams ir vėl užkliuvo Krakių gėlynai

Pirmadienis Krakių miestelyje paženklintas liūdnu įvykiu – vandalams ir vėl užkliuvo prieš keletą metų atnaujinti ir išpuoselėti gėlynai. Vietos seniūnas teigia, kad su tokiu elgesiu nesitaikstys ir bus daugiau investuojama į saugumą – gėlyno vietoje bus statoma vaizdo stebėjimo kamera.

Pamatė ryte

Tai, kad vandalams užkliuvo gėlynas, buvo pastebėta pirmadienio rytą. Kada tiksliai jis buvo niokojamas – nežinoma. Aišku tik tai, kad kažkam gėlynas užkliuvo savaitgalį.

„Svyra rankos tiesiog, nes dirbame ir stengiamės, kad visiems būtų gražiau ir maloniau, kad miestelis būtų tvarkingesnis. O čia ateina per keletą minučių ir išspardo viską.

Išversti šviestuvai, kurie apšviečia gėlyną. Apmindytos daugiametės gėlės. Nemalonu ir tikrai liūdna, kad taip elgiamasi“, – konstatavo Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Įrengs kamerą

Gėlyną seniūnija jau sutvarkė – atstatė šviestuvus, sutvarkė gėles. Seniūnas sako, kad nėra kitos išeities, šį gražų kampelį teks saugoti labiau.

„Miesto centre prie gėlynų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, ten niekas nelenda. O štai čia, prie autobusų stotelės, kamerų nėra, todėl ir siautėja vandalai.

Stengsimės čia pastatyti stulpą ir ant jo įrengti vaizdo stebėjimo kamerą, kitaip jau neįmanoma apsisaugoti nuo jų“, – dėstė seniūnas.

Rekomenduojami video