Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Valstiečiai“ ruošia atsaką Vyriausybei: jau seniai nebuvo taip blogai

„Valstiečiai“ tvirtina negalintys ramiai stebėti, kaip Lietuvos valstybę gali „sužlugdyti“ Ingridos Šimonytės Vyriausybės planuojama mokesčių reforma. Todėl partija penktadienį Naisiuose šaukia Tarybos posėdį, kuriame ir bus svarstoma Ministrų Kabineto planuojama mokesčių reforma bei sprendimai, kurie, „valstiečių“ įsitikinimu, gilina socialines, ekonomines ir sveikatos problemas valstybėje.

Pasak partijos pirmininko Ramūno Karbauskio, jo vedami „valstiečiai“ nebus pasyvūs stebėtojai ir imsis aktyvių veiksmų, kuriuos ir planuojama aptarti partijos Taryboje. 

„Mes visada buvome konstruktyvūs, siūlydami I. Šimonytės Vyriausybei projektus, kurie būtų leidę išvengti tos situacijos, kurioje šiandien atsidūrė Lietuva. Jau seniai nebuvo taip blogai. LVŽS taryba penktadienį rinksis, ir mes šnekėsime apie tai, kaip į visa tai galima reaguoti politiškai. Valdžia yra tokia silpna, netgi tinka žodis „beviltiška“. Kiekvienoje srityje galime atrasti situaciją, kuri jau nebevaldoma arba kurioje yra prieita iki absurdo“, – teigė R. Karbauskis.

Kaip informuoja opozicinė jėga, posėdyje taip pat numatyta tvirtinti naujo Šešėlinės Vyriausybės šešėlinio socialinių reikalų ir darbo ministro kandidatūrą, taip pat bus svarstomi artėjančių partijos pirmininko rinkimų organizaciniai klausimai, tvirtinama balsavimo šiuose rinkimuose tvarka.

Rekomenduojami video