Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Valdantieji traukiasi: Stambulo konvencijos pavasario sesijoje nesvarstys

Kilus visuomenės pasipriešinimui dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen patvirtino, kad Seimas prie šio klausimo greičiausiai grįš rudenį. Kitą savaitę prasidėsiančioje pavasario sesijoje Stambulo konvencijos klausimas svarstomas nebus.

Pastarosiomis dienomis pradėjo daugėti peticijas prieš konvenciją pasirašiusių žmonių, taip pat paskelbta apie „Didįjį šeimos gynimo maršą", kuriuo siekiama apginti tradicines vertybes. Panašu, kad visuomenės aktyvumo Seimas išsigando. Likus kelioms dienoms iki sesijos, pirmininkė nusprendė, kad reikia skirti daugiau laiko Stambulo konvencijos svarstymo Seime pasiruošimui.

Seimo pirmininkės patarėjas Paulius Žeimys: „Taip, šiandien pirmininkė patvirtino, kad Stambulo konvencijos į pavasario darbų programą traukti neketinama. Tiesą sakant, nebuvo kalbama, kad ji bus traukiama į pavasario darbų programą. Kiek žinau, šis klausimas ėmė kilti kartu su Partnerystės įstatymo klausimu. Bet, kaip yra minėjusi Seimo pirmininkė, tai turėtų būti pirmų kadencijos metų darbas. Jos nuomone, tai turėtų būti sprendžiama rudens sesijos metu."

Rekomenduojami video