Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vairuotojo elgesys šokiravo: sukėlęs avariją nuėjo nusipirkti kavos

Antradienio vakarą Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė neblaivus automobilio vairuotojas. Beje, policiją iškvietusius įvykio liudininkus šokiravo vairuotojo elgesys – patekęs į eismo įvykį vyras nuėjo į degalinę nusipirkti kavos ir tik vėliau buvo sulaikytas. Pareigūnams jis paaiškino, kad šiuo metu jo gyvenimas labai sudėtingas ir esą „blogiau jau nebus“.

Pranešė liudininkė

Apie avariją Bendrajam pagalbos centrui pranešta 17 val. 27 min. Paskambinusi moteris informavo, kad ką tik J. Basanavičiaus gatvėje, ties „Circle K“ degaline, automobilis „Audi“ nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į pėsčiųjų-dviračių tako atitvarus bei juos išvertė.

Keistai manevruojantis automobilis iš pradžių važiavo kelio viduriu įjungęs avarinį signalą. Sukdamas degalinės link, jis nesuvaldė transporto priemonės, vos nesusidūrė su priešais važiavusiu automobiliu ir tada rėžėsi bei suniokojo atitvarus.

Įvykio liudininkų nuostabai, praėjus vos kelioms minutėms po avarijos, lengvasis automobilis išvažiavo iš įvykio vietos.  

Tiesa, toli nenuvažiavo – įvažiavęs į degalinės aikštelę vairuotojas automobilį pastatė už suskystintų dujų talpyklos ir nuėjo nusipirkti kavos.

Kai išėjo iš degalinės su kavos puodeliu, jo nuotykiai baigėsi – vyrą sulaikė policija.

Nustatė vidutinį girtumą

Pareigūnai išsiaiškino, kad iš įvykio vietos pabėgęs 51 metų vairuotojas buvo neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,06 promilės.

Tiek degalinės darbuotojams, tiek policijos pareigūnams vyras sakė, kad „blogiau jau nebus“. Skundėsi, kad šiuo metu išgyvena santykių krizę, vyksta skyrybos, tad jam labai sunku viską atlaikyti. Pareigūnai jam pasiūlė kreiptis į specialistus, mat kvalifikuota pagalba krizes patiriantiems asmenims teikiama nemokamai.

Vyras sulaikytas, jo vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas.

Rekomenduojami video