Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vagių grobis: bulvės, kopūstai, kalafiorai ir obuoliai

Kėdainiuose tokios vagystės nebuvo jau seniai. Vagys apiplėšė sodo namelį, o jų grobis šį kartą ne brangūs sodo įrankiai, ne baldai ar buitinė technika. Ilgapirščiai gviešėsi daržovių. Sodininkai neteko bulvių, kopūstų, kalafiorų ir obuolių. Dėl įvykio pradėtas tyrimas. 

Pastebėjo ryte

Tai, kad apvogtas jų sodo namelis, akademiškiai pastebėjo birželio 12 d. ryte, apie 8.00 val. Žmonės nedelsdami paskambino į policiją ir pranešė, kad atvykę į Kėdainių rajono Akademijos miestelyje esantį sodą, jie pastebėjo išimtą namelio lango stiklą, iš vidaus pavogtos bulvės, kopūstai, kalafiorai, obuoliai.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Savininkai ir policija suskaičiavo, kad vagys iš viso išnešė apie 40 kg daržovių. Padaryta žala tikslinama.

Gaila darbo

„Rinkos aikštės“ sekmadienį kalbinti sodo namelio šeimininkai atskleidė, kad jiems gaila įdėto darbo, nes daržoves juk teko auginti.

„Manome, kad čia kokių vietinių darbas. Negi koks vagis važiuos iš miesto į kaimą daržovių vogti? Greičiausiai koks vietinis nutaikęs įsliūkino. Liko batų pėdsakai. Langą išėmė ir įlindo. Gaila, kad tokie dalykai vyksta“, – kalbėjo šeimininkai.

Ne pirmą kartą

Į šalia kelio stovintį sodo namelį vagys įsibrauna jau ne pirmą kartą. Nuo ilgapirščių šeimininkai teigia nukentėję ir prieš kelerius metus.

„Tada viskas buvo sujaukta. Pavogė staliuką, net kolos butelį. Apgailėtini tie vagys, jei jau tokius dalykus vagia. Tikimės, kad policijai pavyks juos sučiupti.  Ne pirmą kartą jie čia pas mus lenda, ir ne antrą. Gaila labai, juk dirbam, stengiamės, o čia paima ir pavagia. Dabar nieko nepaliksim, nebus ko vogti“, – juokavo geros nuotaikos nepraradę šeimininkai.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video