Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vagį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros: gal atpažįstate?

„Rinkos aikštė“ prieš savaitę rašė apie Kėdainių rajone įvykdytą labai įžūlų nusikaltimą, kuomet Šėtoje pareigūnu apsimetęs sukčius iš senolės išviliojo pinigus. Šiomis dienomis internetinėje erdvėje ėmė plisti įrašas, kuriame užfiksuotas minėtas nusikaltimas. Paaiškėjo, kad senolės saugumui artimieji jos namuose buvo įrengę vaizdo stebėjimo kameras. Vaizdo įraše įamžintas vagis, tad dabar belieka jį tik atpažinti ir informuoti policiją. Panašu, kad įžūliam sukčiui teks už savo juodus darbus atsakyti.  

Užfiksavo veiksmą

Vaizdo įraše matyti, kaip policijos pareigūnu prisistatęs asmuo ir pasakęs, jog atėjęs patikrinti padirbtų pinigų, šiuos pasisavino.

Iš pradžių sukčius senolei paskambino telefonu ir pasakė, kad kartu su pensijomis gyventojams Lietuvos pašto darbuotojai išdalijo padirbtas eurų kupiūras, todėl policijos pareigūnai atvyks į namus ir patikrins turimus banknotus.

Senolei dar kalbant telefonu, į jos namus prisistatė kitas neuniformuotas vyras, kuris parodė pažymėjimą ir paprašė pateikti turimus euro banknotus patikrinimui.

Senolė ištraukė ką tik gautą pensiją – šešias kupiūras po penkiasdešimt eurų. Vyras sakė esą banknotus reikia nufotografuoti. Šis juos nufotografavo ir liepė senolei telefonu pasakyti savo neva kolegai pareigūnui, kiek pinigų ji turi.

Kol senolė priėjo prie telefono, vyras paėmęs pinigus, staigiai išėjo į lauką neva pakviesti kaimynų, tačiau pas senolę vyriškis su pinigais nebegrįžo.

Neteko pensijos

Taip garbaus amžiaus šėtiškė neteko visos savo pensijos – net 300 eurų.

Senolei susivokus, kad ją apgavo, sukčiaus ir pėdos buvo ataušusios.

Nukentėjusioji netrukus kreipėsi į policijos pareigūnus, šie atvykę į senolės namus paaiškino jai, kad ji buvo apgauta sukčių. Policijos pareigūnai apklausė senolę ir pradėjo įtariamojo paiešką.

Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Netrukus paaiškėjo, kad senolės saugumui artimieji jos namuose buvo įrengę vaizdo stebėjimo kameras.

Vaizdo įraše įamžintas vagis, tad dabar belieka jį tik atpažinti ir informuoti policiją, tad jei atpažįstate žmogų nuotraukoje, praneškite Kėdainių rajono policijos komisariatui arba paskambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Policija netikrina

Kėdainių rajono policija dar kartą primena vyresnio amžiaus žmonėms, kad policijos pareigūnai nevaikšto po gyventojų namus ir netikrina euro banknotų. Nėra tokių institucijų, kurios užsiimtų tokiais patikrinimais jūsų namuose.

Vaizdo stebėjimo kameros stopkadras.

Jei atpažįstate nuotraukoje vaizduojamą žmogų – praneškite Kėdainių rajono policijos komisariatui arba paskambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kėdainių rajono policija dar kartą primena vyresnio amžiaus žmonėms, kad policijos pareigūnai nevaikšto po gyventojų namus ir netikrina euro banknotų. Nėra tokių institucijų, kurios užsiimtų tokiais patikrinimais jūsų namuose.

Rekomenduojami video