Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Užsidegus daržinei joje buvusį vyriškį išgelbėjo vietos ūkininkas

Kėdainių rajone ir vėl siautėjo liepsnos. Šį kartą gaisras kilo Kalnaberžės kaime. Užsidegus daržinei viduje buvusį vyrą apie gaisrą perspėjo ir taip jį išgelbėjo atsitiktinai pro šalį važiavęs vietos ūkininkas. Gaisrą gesinti padėjo ir daugiau kaimo gyventojų.

Užsidegė ryte

Gaisras Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Kalnaberžės kaimo Beržų gatvėje kilo penktadienį prieš vidurdienį. 10:43 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Į nelaimės vietą išskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai. Specialiosios tarnyboms atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad gaisrą suvaldė ir ūkiniame pastate buvusį žmogų išgelbėjo vietos gyventojai.

Pastebėjo ūkininkas

„Tame ūkiniame pastate buvo vyriškis. Jis pasikūrė krosnį ir buvo viduje. Tuomet pro šalį važiavo ūkininkas Snarskis, kuris pirmas ir pamatė, kad visa daržinė jau dega atvira ugnimi. Ūkininkas atbėgo ir pranešė, kad degam. Išvedėm vyriškį iš ūkinio pastato ir kvietėm ugniagesius. Tada prisirinko ir daugiau žmonių, jie visi padėjo gesinti gaisrą“, – „Rinkos aikštei“ pasakojo sodybos šeimininkė.

Užsidegė nuo kamino

Ugniagesiai išsiaiškino, kad ūkinio pastato siena pradėjo degti nuo kamino. Jei ne vietos gyventojų pastabumas ir skubi pagalba, ūkinis pastatas būtų supleškėjęs visas. Gaisro metu apdegė 7 m² išorinės pastato sienos, buvo nuardyta dalis šiferinio stogo. Ūkinis pastatas didelis, 6x16 m, 1 aukšto, rąstinis.

„Manome, kad žiežirba iškrito ir tiek. Viskas nuo tos krosnies. Tą patį sako ir ugniagesiai. Laimei, vietos gyventojai gaisrą laiku pastebėjo, padėjo užgesinti. Didesnių nuostolių išvengėme, bet išgąsčio tikrai buvo“, – atsiduso sodyboje gyvenanti moteris.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video