Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Už dešimtukus ir šimtukus Rokiškio moksleiviai gaus solidžias premijas

Prasidedant naujiems mokslo metams Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pasidalino naujiena, kuri turėtų pradžiuginti rajono moksleivius, o kartu motyvuoti juos siekti kuo geresnių mokymosi rezultatų.

500 eurų piniginė išmoka moksleiviui, mokslo metus baigusiam dešimtukais, ir 250 eurų abiturientui už kiekvieną brandos egzaminų šimtuką – štai tokią skatinimo sistemą R. Godeliauskas siūlo mūsų mokyklose įvesti jau šiemet. Tam dar reikės savivaldybės tarybos pritarimo, todėl šį projektą meras pateiks artimiausiame tarybos posėdyje – rugsėjo 28 d.

500 eurų piniginė išmoka už mokymąsi dešimtukais bus pradedama taikyti moksleiviams nuo 5 klasės.  Kaip “Gimtajam…” sakė R. Godeliauskas, prie šios programos finansavimo, kaip ir prie kitų talentingų vaikų skatinimo projektų, puse reikalingos sumos prisidės  AB “Rokiškio sūris”. Meras tikisi, jog rugsėjo 28 d. savivaldybės tarybos posėdyje šiai programai bus pritarta ir ji pradės galioti nuo šių mokslo metų. Pasak mero, ne viena šeima naudoja materialinį savo vaikų skatinimą už geresnius mokymosi rezultatus. Toks dėmesys moksleiviams motyvuoja juos siekti geresnių rezultatų, o galiausiai gal tai taps paskata grįžti į Rokiškį baigus studijas. AB “Rokiškio sūris” vadovas Dalius Trumpa pritaria šiai, kaip ir kitoms moksleivių skatinimo programoms, kurios ateityje gali tapti apsisprendimo grįžti į gimtąjį kraštą pagrindu. D. Trumpa kartu siūlo atgaivinti nepasiturinčių šeimų vaikų, įstojusių mokytis į aukštąsias mokyklas, rėmimo programą. Pasak mero, tokia programa rajono tarybai taip pat bus pateikta artimiausiu metu.

Rekomenduojami video