Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Uogalių kaime šeimininkas nutarė sudeginti šiukšles: gaisrinės lėkė net iš Klaipėdos

Šalia Kintų (Šilutės r.) ketvirtadienį priešpiet kilo didžiulis gaisras, kurio liepsnų kol kas nesutramdo didžiulės ugniagesių pajėgos. Nelaimės aplinkybės yra dramatiškos ir kurioziškos tuo pačiu metu.

Gaisras kilo po 11 val.

Taip dramatiškai vyksta šeimininko pavasarinė talka: kieme jis nutarė sudeginti šiukšles. Stiprus vėjas nunešė ugnį iki ūkinio pastato, o netrukus liepsna apėmė ir gyvenamojo namo stogą.

Uogaliai yra kaimas Šilutės rajono savivaldybėje, į šiaurę nuo Kintų, prie Kintų miško.

Apie vidurdienį nelaimės vietoje darbavosi jau 5 ugniagesių gelbėtojų ekipažai, atskubėję iš visų artimiausių aplinkinių bazių. Tačiau gaisras vis dar grėsmingai didelis, tad laukiama gaisrininkų pastiprinimo net iš uostamiesčio.

Paguoda ta, kad bent žmonės šio gaisro metu nesužaloti.

Įvykio įkarštyje, praėjus lygiai valandai nuo pirminio skambučio, pranešimą apie šį įvykį nutarė išplatinti ir Bendrasis pagalbos centras. Jame esanti informacija – formali, lakoniška ir iš esmės jau pasenusi: „Šiandien 11.12 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r. sav., Kintų sen., Uogalių k., Kuršių g. 12 dega tvartas. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos ir Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.“

 

Rekomenduojami video