Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ukmergėje vairuotojams – nauja apranga

Keleivius mieste ir užmiestyje vežantys autobusų vairuotojai Ukmergėje nuo šiol į darbą eina pasipuošę nauja vienoda apranga.

Bendrovė Ukmergės autobusų parkas kiekvienam pasiuvo po 4 vnt. marškinių ilgomis ir trumpomis rankovėmis su išsiuvinėtu įmonės logotipu.

Taip pat kiekvienas gavo kelnes, kaklaraištį, o rudens laikotarpiui užsakyta ir po megztinį.

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia, kad darbinės aprangos komplektas kainuoja bemaž 107 Eur. Vienoda apranga išdalinta 33-ims vairuotojams.

„Viešojo transporto vairuotojai yra mūsų įmonės veidas. Pagal tai keleiviai sprendžia ir apie pačią įmonę. Kadangi esame Ukmergės rajono savivaldybės įmonė, tai atstovaujame ir savivaldybei. Mūsų įmonės autobusai važinėja ne tik miesto ir rajono maršrutais, tačiau yra ir nuomojami – keliauja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Visada norėjosi, kad ukmergiškiai autobusų vairuotojai atrodytų gražūs ir pasitempę. Sąlyginai nedidelė investicija leido mūsų vairuotojams pasijusti labiau vertinamais ir oriais, o ant aprangos išsiuvinėtas įmonės logotipas įpareigoja pasitempti ir užtikrinti aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Ukmergės autobusų parko direktorius Rimvydas Olšauskas.

Pasak jo, iš pradžių darbuotojai  atsargiai priėmė naujovę. Tačiau abejones išsklaidė keleiviai, kurie iškart pastebėjo ir įvertino tvarkingai ir vienodai apsirengusius vairuotojus bei negailėjo jiems komplimentų.

Rekomenduojami video