Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ugnis sunaikino šiltnamį su tūkstančiais gėlių daigų

Ankstų antradienio rytą ugnis siautėjo Kėdainių mieste – čia degė didžiulis šiltnamis, kuriame auginami gėlių daigai. Kėdainių gėlininkės patirti nuostoliai dar skaičiuojami, tačiau jau dabar aišku, kad suma bus labai didelė. Laimei, ugnis nepersimetė į šalia esančius kitus pastatus ir gyvenamąjį namą. Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Ankstų rytą

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie įvykį sulaukė 04 val. 41 min. Paskambinusi moteris pranešė, kad Kėdainių miesto Kauno gatvėje dega didelis šiltnamis.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ugniagesių komanda ir greitosios medicinos pagalbos medikai

Atvira ugnimi

Pirmieji ugniagesiai nelaimės vietoje pasirodė po dešimties minučių. Jiems atvykus šiltnamis degė atvira liepsna.

Ugniagesiai nedelsdami ėmė malšinti liepsnas, stengėsi gesinti ne tik degantį, bet ir gelbėti šalia esantį dar vieną šiltnamį, ūkinį pastatą bei didelį medinį gyvenamąjį namą.

Vanduo gaisrui malšinti buvo imamas iš gaisrinio hidranto. Ugnį visiškai pavyko suvaldyti po pusvalandžio. 

„Gaisro metu išdegė stelažai su gėlėmis. Šiltnamis 8×25 m dydžio, sienų konstrukcijos metalinės, stogo – medinės. Išsaugotas už 1 metro esantis kitas tokio paties dydžio šiltnamis ir 8×3 m dydžio malkinė“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Tiria priežastis

Kėdainių gėlininkės patirti nuostoliai dar skaičiuojami, tačiau jau dabar aišku, kad suma bus labai didelė. Laimei, ugnis nepersimetė į šalia esančius kitus pastatus ir gyvenamąjį namą.

Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Jie gaisravietėje apsilankė tą pačią dieną po ryte kilusio gaisro.

Nukentėjusioji gėles augina keturias dešimtis metų, sudegęs šiltnamis buvo jos pragyvenimo šaltinis.

Beje, moteris naują šiltnamį pastatė vos prieš porą metų. Jį statant ypatingas dėmesys buvo skiriamas saugumui, o kūrenant buvo laikomasi priešgaisrinių reikalavimų.

Rekomenduojami video