Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ugniagesiai pradeda vykdyti žolės gaisrų prevenciją

Antradienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pranešė kartu su Lietuvos policija pradedantis vykdyti aktyvią žolės gaisrų prevenciją.

Pasak PAGD, bus pradedami rengti reidai populiariose gyventojų susibūrimo vietose. Jų metu bus bandoma atkreipti žmonių dėmesį į šiuo metu didėjantį žolės gaisrų skaičių ir informuoti apie šių gaisrų pavojų. PAGD Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Jūris Targonskas sakė, kad taip bus padedama ir policijos pareigūnams užtikrinti karantino tvarkos laikymąsi.

„Reidai bus rengiami kiekviename rajone. Tuo pačiu pareigūnai padės kontroliuoti ir karantino sąlygų laikymąsi“,– teigė J. Targonskas. „Kadangi šalyje paskelbus karantiną dalis gaisrų prevencijos funkcijų yra sustabdytos, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai patruliuos automobiliais ir įspės gyventojus apie žolės deginimo pavojus ir galimas pasekmes“, – sakė jis PAGD duomenimis, šiemet atvirose teritorijose jau kilo 587 gaisrai, jų metu išdegė 377 hektarai pievų, ražienų ir miško paklotės.

Rekomenduojami video