Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ugniagesiai išgelbėjo vilkšunį

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams neseniai savo jėgas teko išbandyti neeilinėje gelbėjimo operacijoje. Vyrams, kurie kasdien stoja į kovą su ugnimi, kurie kasdien tiesia pagalbos ranką į nelaimę patekusiems žmonėms, šį kartą teko gelbėti griovio purve skęstantį keturkojį. Vilkšunio gelbėjimo operacija, kaip ir daugelis kitų, baigėsi sėkmingai, o  gelbėtojai dabar su šypsena prisimena šį įvykį. 

Pranešimą gavo po pietų

Praėjusią savaitę Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė sunerimusio kėdainiečio pranešimas. Vyras, paskambinęs telefonu 112, pranešė, kad išlipęs iš autobuso prie Kėdainių autobusų parko esančiame griovyje mato skęstantį šunį.

Vyriškis sakė, kad pats bando šunį ištraukti, bet jam nepavyksta. Mato, kad šuo kuo toliau, tuo labiau grimzta į melioracijos griovio purvą ir gali nuskęsti.

Reagavo nedelsdami

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai reagavo nedelsdami – į įvykio vietą atskubėjo vos per penkias minutes nuo pagalbos šauksmo. Delsti nebuvo kada. Jie visaip bandė šunį pasiekti rankomis, tačiau šis nesuprato, kad gelbėtojai nori jam padėti ir bandė kąsti.

„Tuomet pamačiau, kad šuo ant kaklo turi tokį pavadėlį su kilpute. Čiupau metalinį įrankį ir, užkabinęs už tos kilputės, šunį vargais negalais ištraukėme“, – prisiminė šunį iš griovio ištraukęs ugniagesys gelbėtojas Vaidas Reinartas.

Pavyko išgelbėti

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas teigė, kad šuo griovyje, ko gero, murkdėsi ne vieną valandą ir buvo labai išsekęs.

A. Eidimtas dėkoja neabejingam piliečiui, pranešusiam apie į nelaimę patekusį keturkojį. Ugniagesiai teigė manantys, kad melioracijos griovyje šuo atsidūrė netyčia. O tai, kad nuošalioje vietoje į nelaimę pakliuvęs gyvūnas buvo pastebėtas, yra tikras stebuklas.

Rekomenduojami video