Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Triukšmingas profsąjungos ir administracijos lyderių susitikimas

Praėjusią savaitę emocingai prasidėjęs Biržų rajono savivaldybės profesinės sąjungos lyderių ir administracijos direktoriaus pokalbis baigėsi žemesnėmis gaidomis ir tarimusi dėl tolesnio darbo.

Neoficialiomis „Šiaurės rytų“ žiniomis, praėjusią savaitę vykęs Biržų rajono savivaldybės profesinės sąjungos vadovų ir administracijos direktoriaus pokalbis buvo triukšmingas. Balsus kėlė abi pusės, reaguodamos į išsakomas pozicijas, nuostatas, vertinimus.

Savivaldybės darbuotojų profesinei sąjungai vadovauja du Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausieji specialistai – pirmininkė Vaida Bajorūnienė ir pavaduotojas Vaidas Viederis.

„Susitikimas buvo pažintinio pobūdžio, aš jo nekomentuosiu. Išsakėme vadovui savo pozicijas, tarėmės dėl kai kurių dalykų, tad žiūrėsime, kaip toliau viskas vyks“, - sakė profesinės sąjungos pirmininkė V. Bajorūnienė.

Savivaldybės administracijos direktorius V. Eidukas patvirtino, kad pokalbis su profsąjungos atstovais truko daugiau nei 2 valandas ir iš pradžių buvo gana emocingas.

„Aptarėme kolektyvinę sutartį, buvo išsakytos nuomonės. Vėliau, diskusijos metu, perėjome prie susitarimų, kad būtų keičiamasi informacija apie vadovų darbą, kad į sudaromas komisijas būtų įtraukiami profesinės sąjungos atstovai, aptarti kiti dalykai. Iš esmės tarėmės, kaip sukurti veiksnią bei efektyviai dirbančią komandą ir bendromis pastangomis atgauti visuomenės pasitikėjimą savivaldybės administracijos darbu“, - sakė direktorius V. Eidukas „Šiaurės rytams“.

Direktorius patvirtino, kad tarp profsąjungiečių keltų klausimų buvo ir avanso vėlavimas. Atlygio dalį turėję gauti 20 dieną savivaldybininkai pinigų sulaukė viena diena vėliau. Dėl to, redakcijos žiniomis, buvo kilęs didelis šurmulys, nepasitenkinimas.

„To dar nėra buvę“, - pyko prie laiku gaunamo atlygio ir gerų atlyginimų priedų įpratusi specialistė bei jos kolegos. Jie dėl to kaltino laiku dokumento esą nepasirašiusį direktorių.

Nepatenkinti savivaldybės tarnautojai ir jų veiklos vertinimu pažymiais.

„Taip, avansas vieną dieną vėlavo, nes nedirbo „Luminor“ bankas“, - sakė direktorius V. Eidukas.

Mykolas Kutka

Biržų krašto laikraštis "Šiaurės rytai"

Rekomenduojami video