Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tiriama galima žmogžudystė

Praėjusią savaitę Geidžiūnų kaime rastas negyvas vyras. Tyrimas mirties priežasčiai nustatyti perkvalifikuotas į žmogžudystę.

Praėjusį šeštadienį „Šiaurės rytai“ rašė apie Geidžiūnuose rastą negyvą 1950 metais gimusį vyrą. Žmogus rastas sausio 17 dienos rytą savo namuose, kur gyveno su šeima. Kaip vėliau paaiškėjo, vyrą mirtis galėjo ištikti patyrus smurtą. Pasak Biržų policijos komisariato viršininko Deivido Valtario, tokiai versijai duomenų davė ir teismo medicinos ekspertai, ir dar kai kurios aplinkybės.

Jau tą dieną, kai į Geidžiūnus atvykusios greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai auką išvydo su žaizda galvoje, kaimas pasakojo apie tėvo ir sūnaus nesantaiką.

Dėl įtarimo žmogžudyste suimtas nužudytojo sūnus, gimęs 1990 metais. Policijos duomenimis, teismas jam skyrė trijų mėnesių suėmimo terminą.

Tą rytą, kai sužinota apie geidžiūniškio galimai smurtinę mirtį, pas šeimą vyko ir seniūnijos, ir vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistai. Nerimą sukėlė tai, kad nužudytojo žmona yra dviejų nepilnamečių dukters vaikų globėja. Vaikų motina yra žuvusi.

Tuo metu, kai į Geidžiūnus nuvyko vaikų apsauga susirūpinę tarnybų atstovai, globotiniai buvo mokykloje. Kokia pagalba bus teikiama nepilnamečiams, kurių globėjų namuose įvyko tragedija, spręs atsakingos tarnybos.

Nors bandoma teigti, kad 68 metų vyrą mirtis ištiko paslydus ir susižalojus, šios aplinkybės kelia įtarimų. Kaip ir tai, kad atvykus specialiųjų tarnybų bei seniūnijos atstovams namuose nebuvo jokių puotavimo ženklų. O incidentas, policijos duomenimis, įvyko tarp neblaivių žmonių.

Alfreda Gudienė

Biržų krašto laikraštis "Šiaurės rytai"

Rekomenduojami video