Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tiltu – jau birželį

Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai, susitikę su Kėdainių rajono savivaldybės atstovais, sutarė, kad eismas žiemą įgriuvusiu tiltu per Nevėžį (Tilto g.) bus atnaujintas birželio mėnesį.

Kai AB „Kelių priežiūra“ atliks visus darbus, reikalingus eismo saugai užtikrinti. Eismas bus leidžiamas viena juosta ir reguliuojamas šviesoforu.

Tiltu bus leidžiama važiuoti transportui, kurių bendroji masė yra iki 5,5 tonų, taip pat bus užtikrintas 1 m pločio praėjimas pėstiesiems. Kad ant tilto negalėtų užvažiuoti sunkiasvoriai automobiliai, bus įrengti gabaritiniai vartai. Be to, eismo saugai užtikrinti iki eismo paleidimo turi būti nufrezuotas senas ir paklotas naujas asfalto sluoksnis, įrengtos ir kitos techninės ir inžinerinės priemonės.

Sprendimas atnaujinti eismą priimtas atlikus tilto ekspertizę ir įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas. Ekspertų teigimu, tilto vidurinės sijos yra tinkamos naudoti, ir transportas gali judėti 1 eismo juosta išilgai tilto viduriu.

Tiltą bus galima laikinai eksploatuoti iki kol bus parengtas tilto projektas ir pradėti rangos darbai. Planuojama, kad projektas bus parengtas š. m. lapkričio mėnesį ir po viešųjų pirkimų procedūrų darbai turėtų prasidėti 2024 m.

Rekomenduojami video