Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tikrino neįgaliųjų parkavimo vietas

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgalių žmonių diena. Kėdainiuose policijos pareigūnai ir policijos rėmėjai vykdė prevencinę akciją, kurios metu buvo stebimos neįgaliųjų parkavimo vietos visame mieste. Apibendrindami akcijos rezultatus pareigūnai sako, jog džiugu, kad beveik visi specialiose vietose stovintys automobiliai turėjo visus reikalingus žymėjimus. Paliktas vos vienas įspėjimas.

Gresia bauda

Antradienį Kauno apskrityje buvo  vykdoma akcija „Oficialus perspėjimas“, kuri yra skirta Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti. Bendruomenės pareigūnai tikrino ar transporto priemonių vairuotojai nepiktnaudžiauja ir neužstato neįgaliesiems skirtų vietų automobilių stovėjimo aikštelėse.

Pareigūnai, patikrinę neįgaliųjų stovėjimo vietas, sakė, kad gali pasidžiaugti, jog vairuotojai yra kultūringi ir drausmingi, oficialių įspėjimų paliktas vos vienas. Pareigūnai primena, jog vairuotojams, palikusiems automobilį neįgaliojo vietoje, gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Atkreipė dėmesį

„Norime atkreipti dėmesį, jog akcija skirta ne bausti, o tik įspėti vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, todėl akcijos lankstinukas paliktas vairuotojui gerai matomoje vietoje. Reziumuojant akcijos rezultatus, galime pasidžiaugti, jog Kėdainių vairuotojai nėra linkę pažeisti taisyklių. Linkime būti supratingiems ir atminti, kad asmens su negalia transporto vieta ne šiaip yra platesnė - ji skirta, kad neįgalus asmuo galėtų patogiai persėsti iš automobilio į neįgaliojo vežimėlį“, – sako policijos rėmėjas Edvinas Demidavičius.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video