Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Teleloto“ siūlo laimėti kelialapį  į Paryžiaus olimpines žaidynes

Populiariausios šalies loterijos„Teleloto“ žaidėjams – galimybė gyvai stebėti svarbiausią vasaros sporto renginį. Liepą vyksiančių loterijos žaidimų metu net trys dalyviai laimės dvigubus kelionės paketus į Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes.

Kviečia palaikyti savus

Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės vyks liepos 26 – rugpjūčio 11 dienomis. Jose dalyvaus daugiau nei 10 tūkstančių aukščiausio lygio sportininkų, tarp kurių bus ir būrys Lietuvos atstovų.

Pasak„Teleloto“ prekės ženklo vadovės Jurgitos Petraitienės, mintį pasiūlyti žaidėjams galimybę gyvai sudalyvauti įspūdingame renginyje ir palaikyti savus – lėmė bendra loterijos bei Lietuvosolimpinio judėjimo istorija.

„Teleloto“žaidimas pradėtas organizuoti kaip vienas iš finansinės paramos šaltinių Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Tad žaidėjai puikiai žino, jog, įsigydami loterijos bilietą, jie ne tik suteikia sau pramogą, bet ir palaiko mūsų šalies sportininkus. O šiose olimpinėse žaidynėse palaikyti galės dar ir šūksniais bei plojimais“, – sako J. Petraitienė.

Viskas įskaičiuota

Galimybę laimėti kelionę į Paryžiaus olimpines žaidynes turės žaidėjai, „Teleloto“ bilietus pirksiantys birželio 30–liepos  27 dienomis.

Iš 24 atrinktų kandidatų 3 laimėtojai paaiškės liepos 28-ąją vyksiančiame žaidime.

„Kiekvienas laimėtojas galės pasiimti po bendrakeleivį – ir jiems bus apmokėta viskas: skrydžiai į Paryžių ir atgal, bagažas, trys nakvynės viešbutyjebei, žinoma, bilietai į žaidynes. Konkrečiai – į moterų penkiakovės ir moterų breiko varžybų finalus, kuriuose labai viliamės ant pakylos išvysti ir lietuvius. O kelionę vainikuos unikali gyvenimo patirtis – olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija,  kurios mastas ir grožis neabejotinai užgniauš kvapą“, – detalizuoja J. Petraitienė.

Olimpinių žaidynių proga artimiausiuose „Teleloto“ žaidimuose bus galima laimėti ir beveik 600 kitų sportiškų prizų bei net 4 automobilius „Toyota CorollaCrossHybrid“.

„Teleloto“ loteriją organizuoja įmonė „Olifėja“ (olimpinė fėja). Ji įkurta 1992 m., kai atsikūrusiamLietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) stigo finansavimo. Buvo nuspręsta pasinaudoti pasaulyje plačiai paplitusia tradicija sportą remti pinigais, kurie surenkami organizuojant loterijas. Iki šių dienų loterijos yra vienas iš pagrindinių LTOK finansavimo šaltinių, užtikrinančių komiteto finansinę nepriklausomybę.

Rekomenduojami video