Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tauragės rajone 15 kaukėtų asmenų gauja užpuolė ir sumušė tris vyrus

Socialiniame tinkle „Facebook“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas smurtas Tauragės rajone esančiame Sartininkų kaime.

Vaizdo įraše matyti, kaip grupė kaukėmis ir marškinėliais veidus prisidengusių asmenų užpuola tris pavėsinėje sėdinčius vyrus. Vienas iš užpuolikų galimai su savimi turėjo šaunamąjį ginklą. Šį smurtinį išpuolį tiria vietos policijos pareigūnai.

Vaizdo įrašas buvo išplatintas kaimo bendruomenės „Sartupietis“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat paliktas toks prierašas: „Prieš porą metų turėjome siaubo naktį, dėl tyčinių gaisrų, o šiandien išaušo siaubo diena. Vidury baltos dienos po kaimą lakstė gauja, galimai ginkluotų, kaukėtų jaunuolių.

Ačiū Dievui, o labiausiai rajono valdžiai, kad po gaisrų kaime buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios ir užfiksavo gaujos siautėjimą. 3 automobiliais atvyko apie 15 žmonių, mašinas paliko nuošalioje gatvėje ir pasileido per kaimą, o atbėgę iki pavėsinės sumušė ten sėdėjusius 3 žmones.

Gerai, kad yra pilietiškų žmonių, kurie iškvietė policiją ir medikus. Tik kiek apmaudu, kad policijai labiau rūpėjo išsiaiškinti ar nukentėję asmenys yra neblaivūs nei operatyviai reaguoti į galimai ginkluotus nusikaltėlius. Peržiūrėjus kamerų įrašus, matosi, kaip vienas iš gaujos narių užtaisinėja rankose laikoma pistoletą.

Nusprendėme paviešinti, nes jaučiamės labai nesaugūs.“ Šios bendruomenės pirmininkas Saulius Musvydas naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad nukentėjo vietos gyventojai: „Nukentėjo vietiniai žmonės. O smurtautojai iš kažkur atvyko. Sunku pasakyti, kodėl jie įsiveržė į mūsų kaimą. Buvo atvažiavusi policija. Bet jų elgesys pasirodė keistas. Jie neskubėjo ieškoti užpuolikų, o pradėjo tikrinti sumuštų vyrų blaivumą. Tarsi aktualiau buvo, kas ir kur gėrė. Sakėme jiems, kad ne čia esmė. Tikrai keistai reagavo policija. Žmonės skambino 112, kai pamatė, kad grupė kaukėtų asmenų bėga per kaimą. Bet išgirdo klausimą, ar jie ką nors padarė?“

Anot S. Musvydo, vieni užpuolikai buvo su profesionaliomis kaukėmis, kiti ant galvos užsirišę marškinėlius: „Vienas net ginklą taisėsi. Žinoma, neaišku, koks tas ginklas. Apmaudu, kad nebėra seniūnijose įgaliotinių, todėl ryšys tarp žmonių ir policijos nutrūkęs.“

Nustatyti keli galimi smurtautojai

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė tv3.lt pasakojo, kad pats įvykis nutiko dar liepos 5-sios popietę. „Apie 17.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Sartininkų kaime 15 kaukėtų jaunuolių atvyko ir trims asmenims sukėlė fizinį skausmą. Galimai vienas iš užpuolikų buvo ginkluotas. Atvykus pareigūnams, užpuolikų jau nebebuvo. Du nukentėję asmenys buvo neblaivūs. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, aiškinasi aplinkybes“, – teigė policijos atstovė. Anot jos, įtarimai kol kas nėra niekam pareikšti. Galimai nustatyti keli užpuolikai, jie buvo apklausti.

Rekomenduojami video