Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šventojoje nuskendo dvi moterys

Balandžio 26 d. Šventosios upėje beveik tuo pačiu metu rastos dvi paskendusios moterys. Abi ukmergiškės buvo ieškomos kaip dingusios.

Dėl dingusios 83-ejų metų Ukmergės gyventojos balandžio 26 d. kreipėsi giminaitė. Ji pranešė, kad senolės pasigedo kaimynai. Kur yra moteris, nebuvo žinoma jau nuo balandžio 22 d.

Tą pačią dieną ikiteisminis tyrimas policijoje buvo pradėtas ir dėl kitos 23-ejų metų moters dingimo. Policijai apie žmonos dingimą pranešė jos sutuoktinis. Balandžio 25 d., apie 18 val., ukmergiškė išėjo iš namų, tačiau nepasakė, kur. Rytą jos daiktai buvo rasti upės pakrantėje, ties Gruodžio 17-osios gatve.

Įtardami, kad moteris galėjo paskęsti, jos upėje ieškojo Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai.

Apie 14 val. Šventojoje, ties Jonuškų kaimu, Deltuvos seniūnijoje, buvo rasta skenduolė. Paaiškėjo, kad tai – policijos ieškota  83-ejų metų močiutė.

Tos pačios dienos vakarą rasta ir antroji pradingusi 23-ejų metų ukmergiškė. Apie 20 val. Leonpolio kaime, Deltuvos seniūnijoje, užkibusį už medžio kūną, kuris buvo apie 2–3 metrus nuo kranto, pamatė žvejoti atėjęs vyras. Apie tai jis pranešė skubiosios pagalbos telefonu. Nuskendusios moters kūną ištraukė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai. 

Įvykių aplinkybes tiria Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai.

UŽ inf.

Rekomenduojami video