Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šventes seneliai sutiko pasigražinę

Kėdainių krašte gausu gražių tradicijų. Viena jų – pagražinti mūsų senelius, kad jie Naujuosius metus sutiktų pasipuošę ir gerai nusiteikę. Tokia tradicija jau daugybę metų gyvuoja Krakių parapijos Švč. Mergelės Marijos senelių globos namuose. Jų gyventojai dėkoja visiems krašto geradariams, kurie padeda seneliams geriau ir gražiau gyventi.

Ilgametė tradicija

Kaip ir prieš kiekvienas didžiąsias metų šventes, Krakių parapijos Švč. Mergelės Marijos senelių globos namų gyventojus tradiciškai aplankė grožio specialistė.

Ankstesniais metais senelius gražindavo studentės, o šiemet visą dieną darbavosi vietos gyventoja – Krakių miestelyje kirpyklą turinti pajiesliskė kirpėja Ala Pupkevičienė.

„Visą dieną vyko gražinimosi procedūros. Seneliams buvo daromos šukuosenos.

Nėra lengva su jais dirbti, reikia rasti bendrą kalbą. O mūsų kirpėjai Alai tai puikiai sekėsi.

Visi seneliai buvo geros nuotaikos ir patenkinti rezultatu“, – džiaugėsi senelių globos namų vedėja Aldona Tamošaitienė.

Krakių parapijos Švč. Mergelės Marijos senelių globos namų gyventojus nuolat lanko moksleiviai, verslo organizacijų atstovai, pavieniai asmenys.

Namelių gyventojai ir vadovybė dėkoja geradariams, kurie visais pradėjusiais metais buvo kartu ir darė senelių dienas šviesesnes.

„Paremia mus ir Krakių „Puodynė“, ir „Svetainė“, ir žemės ūkio bendrovė, ir vietinė mokykla. Labai džiaugiamės rėmėjais.

Smagu sulaukti mokinukų ir iš Kėdainių „Aušros“ progimnazijos.

Nuoširdžiai dėkojame pavieniams geradariams, įmonėms, įstaigoms, klubams.

Didžiausią „ačiū“ tariame Remigijui Kilui, kuris visada ištiesia pagalbos ranką“,  – dėkojo A. Tamošaitienė.

Krakių parapijos Švč. Mergelės Marijos senelių globos namų gyventojus nuolat lanko moksleiviai, verslo organizacijų atstovai, pavieniai asmenys. Namelių gyventojai ir vadovybė dėkoja geradariams, kurie visais pradėjusiais metais buvo kartu ir darė senelių dienas šviesesnes.Aut. past.

Gražus bendradarbiavimas

Senelių globos namų vedėja pasakoja, kad gyventojai visada labai laukia svečių.

„Mūsų gyventojai dažnai klausinėja, kada gi pas juos atvyks kirpėjai, kada bus dovanėlių. Šiems žmonėms ir bendravimas yra puiki dovana.

Jie visuomet laukia svečių ir juos noriai priima. Labai džiaugiamės tokiu bendradarbiavimu ir tikimės, kad jis tęsis daugybę metų“, – teigė A. Tamošaitienė.

Rekomenduojami video