Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šventėms puošėsi ir individualūs namai, ir daugiabučiai, ir organizacijos

Didžiosioms metų šventėms kraštiečiai ruošėsi aktyviai: puošė ir individualius namus, ir daugiabučius. Puošėsi ir įvairios krašto įstaigos. iki Naujųjų belikus vos porai dienų languose tebežėri šventinės lemputės, kiemuose spindi įvairūs žaisliukai, papuošimai.

Ir namai, ir įmonė

Kėdainių mieste labai išsiskiria J. Biliūno gatvėje esantis automobilių servisas. Jį įamžino kraštietis Titas Linevas, čia pat yra ir Linevų sodyba.

Linevai namą kasmet puošia labai įspūdingai, žmonės sako, kad taip sukuriama gera nuotaika ne tik sau, bet ir kaimynams.

Linevų sodybą, tvorą ir kitus statinius puošia šventinės lemputės, kieme yra įvairiausių dekoracijų. Švytinčios lemputės tamsiuoju paros metu atrodo išties įspūdingai.

Daugiabučio kieme

Kėdainių miesto daugiabučių bendrijos viena po kitos irgi puošiasi ir ruošiasi artėjančioms šventėms. Štai J. Basanavičiaus gatvės 118-ojo daugiabučio kiemas pasipuošė įspūdinga instaliacija ir švieselėmis.

Šio namo gyventojai Urbonavičiai, kurie ir rūpinasi namo papuošimu, neslepia, kad grožis kuriamas ne tik jiems, bet ir aplinkiniams.

Žmonės daugiabutį namą puošia jau ne pirmus metus, kieme stovi žvėrelių instaliacija, žėri lemputės.

Ir įstaigos

Įspūdingai pasidabinusios ir krašto įstaigos. Štai Kėdainiuose įsikūrusioje Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademijoje pasitinka tikrai nekasdienis vaizdas.

Vos prasidėjus gruodžiui, akademijos kieme, languose, orlaiviuose, kabinetuose sutūpė dešimtys ilgabarzdžių kepurėtų nykštukų.

Vieni jų kantriai sutūpę orlaivių kabinose žvalgosi, neaišku – laukia Senelio ar pilotų, kiti – įsikūrė žėrinčiame, sniegu nuklotame, iš antrinių žaliavų pačių darbuotojų kurtame miestelyje.

Drūtieji, kaip tikri teritorijos prižiūrėtojai, pūpso akademijos prieigose, neįleidžia nei vieno be šypsenos po kauke.

Didžiosioms metų šventėms kraštiečiai ruošėsi aktyviai. Languose žėri šventinės lemputės, kiemuose spindi įvairūs žaisliukai, papuošimai.Aut. past.

Magiška atmosfera

„Pavargę nuo karantino ir ribojimų mes su darbuotojais nusprendėme sukurti vaikų aviacijos akademijos kieme magišką atmosferą, kuria galėtų pasidžiaugti vis norintys miestelėnai.

Mūsų kiemelio išskirtinumas tas, kad visi nykštukai, pasakų miestelio nameliai, papuošimai kurti iš antrinių žaliavų mano bei darbuotojų rankomis.

Mes siuvome, dažėme, kirpome, klijavome ir vėl dažėme. Tik švieselės pirktinės – visa kita daryta mūsų pačių.

Lietuvos Respublikos vėliavomis išpuoštuose languose galima pamatyti ekologinio konkurso „Žaliasis lėktuvėlis“ dalyvių darbelius. Trys šio konkurso nugalėtojai laimėjo prizus visam savo darželiui – mūsų atvykimą su edukacija ir lėktuvėliu-treniruokliu Tununuku“, – „Rinkos aikštei“ pasakojo B. Oškinio vaikų aviacijos akademijos skyriaus vedėja Kristina Virgaile.

Rekomenduojami video