Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sveikatą prarado dėl kaimynų šuns

Kaimynų šuns smarkiai sužalotos senolės istorija po ilgų mėnesių pagaliau bus nagrinėjama Ukmergės teisme. Artimieji įsitikinę, kad už sunkiai sugadintą sveikatą privaloma prisiimti atsakomybę.

Apie incidentą, kurio baigtis turėtų paaiškėti tik dabar, „Ukmergės žiniose“ rašėme pernai vasarą. Tuomet į redakciją kreipėsi Ukmergėje gyvenantis Gintautas Stundžia. Jis papasakojo apie tai, kad kaimynų šuo užpuolė ir sužalojo jo garbaus amžiaus mamą Filomeną Stundžienę. Maža to, mirtinai sudraskė ir jos šunelį.

Šis įvykis visiškai palaužė aštuoniasdešimtmetės sveikatą. Ji turėjo ilgai važinėti pas medikus, raminamieji ir sužalotas – sukandžiotas – abi rankas gydantys įvairūs medikamentai, taip pat ir antibiotikai tapo moters kasdienybe. Pasak Gintauto, neapsakomą sielvartą mama jautė ir dėl savo mylimo augintinio, kurio neteko.

Gintautas pasakojo, kad minėto šuns bijo visi kaimynai. Jis, vyro teigimu, loja ant gyventojų, puola juos ir kitus šunis, žmonės esą bijo išeiti į gatvę net pašto dėžutę patikrinti.

Tąsyk, pasirodžius straipsniui apie šį įvykį, sulaukėme ir daugiau atsiliepimų apie tai, kas vyksta agresyviojo gyvūno kaimynystėje. „Aš taip pat esu nukentėjęs nuo šito šuns prieš porą metų. Tiksliau, tai – mano šuo. Laimei, apkandžiojimai buvo negilūs ir nedaug. Per 2–3 savaites užgydėme“, – rašė skaitytojas.

Į redakciją dėl publikacijos kreipėsi ir pati šuns šeimininkė. Labiausiai moteriai buvo pikta dėl to, kad straipsnyje parašytas gatvės, kurioje gyvena, pavadinimas. Ji nuogąstavo, jog šitaip apie jų namus gali sužinoti vagys. Stebėjosi ir tuo, kodėl kaimynai priekaištauja dėl šuns, kuris, anot moters, bėgioja savo kieme už tvoros.

Dėl F. Stundžienės sužalojimo Ukmergės rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vėliau jį perėmė prokuratūra, pasakojo G. Stundžia. Moterį sukandžiojusio ir jos augintinį mirtinai sudraskiusio šuns šeimininkams, jo teigimu, buvo skirta bauda.

Neseniai į redakciją užsukęs vyras pasakojo, kad sveikatos jo mama taip ir nebesusigrąžino. „Išgąstis ir tada patirtas stresas padarė savo. Dabar mama labai susijaudina net dėl menkniekio. Ji labai sunkiai vaikšto, galima sakyti, nebepaeina“, – pasakojo jis.

Anot ukmergiškio, ir su teisėsauga dar nebaigta: „Yra iškelta byla. Visa medžiaga surinkta, laukiam teismo posėdžio, kuris bus kitą savaitę. Labai tikimės teisingumo.“

 

Vaidotė Šantarienė

Rekomenduojami video