Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Švarina sodybas: gal matėte vagis?

Pastarosiomis dienomis Kėdainių rajone apšvarinta ne viena sodyba. Apie vagystes Kauno apskrities policija žurnalistų neinformavo, apie jas pranešė patys apvogti gyventojai. Tiesa, vienų gyventojų patirti nuostoliai yra didesni, o kitų menkesni. Apie kai kurias vagystes jie policijos net neinformavo.

Pavogė žibintus

Pirmadienį žaibiška vagystė įvykdyta vienkiemyje netoli Tiskūnų kaimo. Kaip pasakojo sodybos šeimininkas Simonas, vagys veikė žaibiškai. Šeimininkai vos pusvalandžiui išvyko iš sodybos, o joje per tą laiką šeimininkavo vagys.

„Vos pusvalandžiui išvažiavome į miestą, grįždami pamatėme įtartiną mikroautobusą. Po to pastebėjome, kad mūsų kiemo apšvietimo lempų, tokių didelių bumbulų nėra. Jie iš viso buvo trys, liko tik elektros laidai styroti. Išrovė mūsų dekoratyvines lempas. Dar bandėm ieškoti, bandėm vytis, bet kur tau...“ – paaiškino nuo ilgapirščių nukentėjęs kraštietis.

Atvyko apsižiūrėti

Nukentėjęs žmogus pasakojo, kad dar sekmadienį kaime matė įtartiną automobilį, galimai vagys buvo atvykę apsižiūrėti.

„Gal sekmadienį mes juos pabaidėme, gal jie mus pamatė, pasibaidė ir išvažiavo. Apie vagystę nedelsdami informavome policiją, jie atvyko, pradėjo tyrimą.

Mes patyrėme daugiau nei dviejų šimtų eurų nuostolį. Liūdna, nes pusantrų metų buvo ramu, o kai nutiesė kelią, mašinų srautas padidėjo, matyt, ir vagys taip mus pamatė“, – svarstė Simonas.

Nori perspėti kitus

Jis nori perspėti kitus žmones, gyvenančius atokesnėse sodybose. Vyro teigimu – vagys suįžūlėjo.

„Vidury baltos dienos vogti... Tikrai įžūlumo viršūnė. Viešinam šį įvykį, nes norim, kad kiti žmonės būtų budrūs, kad atkreiptų dėmesį“, – kalbėjo vyriškis.

Beje, jei ką nors žinote ar matėte šią vagystę ar įtartinus asmenis, praneškite „Rinkos aikštės“ redakcijai, kuri visą informaciją perduos nukentėjusiems.

Nukentėjo kunioniškiai

Praėjusį savaitgalį nuo ilgapirščių nukentėjo ir Kunionių kaimo gyventojai. Iš vienos gyventojos buvo pavogtas dviratis. Vietos gyventojai taip pat pranešė, kad vagys lankėsi ir kitose sodybose. Vienoje buvo pavogta plastikinė dėžė, pora litrų pieno, butelis putojančio vyno.

Dėl šios vagystės žmonės į policiją nesikreipė. Kunioniškiai mano, kad tai ne atėjūnų, o vietinių bedarbių ir tinginių darbas.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video