Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Svarbios pataisos

Aktualu daugeliui vairuotojų: Seimas praėjusią savaitę pritarė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nepasitikrinusių sveikatos nustatytu periodiškumu vairuotojų turimus vairuotojo pažymėjimus skelbti negaliojančiais.

Pašalinus priežastis, lėmusias vairuotojo pažymėjimo paskelbimą negaliojančiu, vairuotojo pažymėjimas būtų vėl skelbiamas galiojančiu, automatinėmis priemonėmis tai pažymint Kelių transporto priemonių vairuotojų registre

Įstatymo projektu taip pat siūloma atsisakyti šiuo metu galiojančio draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, jeigu jomis naudojamasi rankomis, išskyrus atvejus, kai stovinčios motorinės transporto priemonės variklis išjungtas. Siūloma drausti naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis (jeigu jomis naudojamasi rankomis) tik transporto priemonei judant.

Taip pat Vadovybės apsaugos tarnybos siūlymu į projektą įtraukta nuostata, kuria siūloma drausti dalyvauti viešajame eisme transporto priemonėms, kurios nepriskirtos specialiosioms transporto priemonėms, tačiau yra su specialiaisiais šviesos arba garso signalais, yra pažymėtos taip pat ar panašiai, kaip žymimos specialiosios transporto priemonės.

Rekomenduojami video