Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šv. Velykų savaitgalį Pakruojo dvaras pasitiko itin pavasariškai

Staiga atšilus orams, Lietuvos metų turizmo objektu ne vienerius metus pripažįstamame Pakruojo dvare jau vis labiau džiugina pirmosios pavasario gėlės – žibutės, krokai ir net gausa narcizų, o jų grožį dar papildo ir šimtai spalvingų inkilų grįžtantiems paukščiams. Nors tikslios pavasario žydėjimo pradžios datos nustatytineįmanoma, bet rekordinio kasmetinio milijonų tulpių ir kitų pavasario gėlių žydėjimo laukiama dar tik už mėnesio – balandžio pabaigoje.

„Su gamta nepasiginčysi: kasmet bandome nuspėti, kada gi ji mums paklos nesibaigiantį gėlių kilimą, tačiau ji visuomet iškrečia išdaigų. Štai ir dabar iš niekur nieko, prieš pat šv. Velykas ėmė ir išsprogo taip laukiami pirmieji žiedai. Šis kasmetinis pavasario nenuspėjamumas mums – labai didelė gyvenimo darnoje su gamta žavesio dalis“, – sakė Pakruojo dvaro komanda.

Spalvų gausą dvare šiuo metu kuria ir kasdien pildoma spalvingų inkilų grįžtantiems paukščiams ekspozicija. „Gėles papildo ir paukščių kasdien keliamas energingas pavasariškas triukšmas: pulkai sugrįžusių varnėnų jau suka ratus aplink šimtus šiemet dvare tradiciniu būdu, ant aukštų karčių iškeltų spalvingų inkilų – renkasi sau namus“, – kalbėjo dvaro atstovai.

Rekomenduojami video